Connect with us

Letenky

Blízký východ na dosah ruky: Teherán, Kuwait a Bejrút od 5 390 Kč

Írán, Kuwait a Libanon. Tři destinace Blízkého východu, tři super letenky za parádní ceny s odletem z Prahy. Stačí rezervovat, nasednout na palubu letadla od Pegasus Airlines a dobrodružství může začít. Nezapoměň si sbalit všechno potřebné, od toho je tu konec konců odbavené zavazadlo v ceně, které můžeš napěchovat až na 20 kg. Kam přesně se vydáš, je na tobě, my pro tebe máme alespoň 10 tipů, kvůli kterým se vyplatí vycestovat například do Bejrútu. Stejně tak ti můžou přijít vhod základní pravidla perské kultury pro cestování v Íránu.

Reklama

Teherán od 5 390 Kč

✅ odlet z Prahy ✅ 20kg zavazadlo ✅ listopad

HNED LETÍM

 

Kuwait od 5 790 Kč

✅ odlet z Prahy ✅ 20kg zavazadlo ✅ listopad – březen

HNED LETÍM

Bejrút od 5 790 Kč

✅ odlet z Prahy ✅ 20kg zavazadlo ✅ listopad – březen

HNED LETÍM

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru