Connect with us

Afrika

BLACK FRIDAY je tu! Letenky do zelené exotiky od 3 571 Kč (do 1. prosince)

BLACK FRIDAY je tu! Letenky do zelené exotiky od 3 571 Kč (do 1. prosince)

Všude řádí Black Friday, my pro tebe máme Green Friday! Připrav se na parádní nabídku letenek do té nejzelenější exotiky. A pozor, jako bonus jsme si pro tebe připravili ještě kód na slevu.

Reklama

Ve výprodeji najdeš letenky s odletem z Prahy nebo Vídně, které tě přenesou do blízké i té vzdálenější exotiky. Sáhneš raději po Kanárských či Azorských ostrovech nebo se tvoje dobrodružné já vydá někam dál, třeba až do Dominikánské republiky nebo na africký Zanzibar?

Ať už se rozhodneš jakkoliv, postup je jednoduchý. Vybrat letenku, najít termín a rezervovat. Toť vše. Jen pamatuj, že akce platí jen do úterní půlnoci, resp. do 1. prosince 2020.

A kdyby tě přeci jen zaujaly jiné letenky, než jsou v našem Black Friday výprodeji, nevadí. Mysleli jsme i na to. Stačí při rezervaci takové letenky zadat v posledním kroku speciální slevový kód

BLACK20

a my ti odečteme 300 Kč z objednávky.

Články, které se ti mohou hodit:

TOP letenky z výprodeje

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru