Connect with us

Letenky

Hurá na Havaj! Z Krakova nebo Vídně nyní od 17 990 Kč.

Hurá na Havaj! Z Krakova nebo Vídně nyní od 17 990 Kč.

Zamávejte všední šedi velkoměst a vydejte se za exotickým dobrodružstvím na Havaj. Zpáteční letenky na toto sopečné souostroví aktuálně pořídíte již od 17 990 Kč. Na výběr máte přitom dvě varianty. Letět můžete z Krakova bez zavazadla za 17 990 Kč nebo z Vídně i s odbaveným zavazadlem za 19 790 Kč. Lety operují letecké společnosti Lufthansa, United Airlines, Austrian Airlines i SAS Scandinavian Airlines a po cestě vás čekají dva přestupy. Kromě letenek do Honolulu jsou k dispozici i letenky do Kona, Maui nebo Lihue.

Reklama

Havaj z Krakova

🛄 příruční zavazadlo 📅 říj – kvě

Krakov 2 přestupy Havaj 2 přestupy Krakov
Frankfurt, S. Francisco S. Francisco, Mnichov
za 17990 Rezervuj

Havaj z Vídně

🛄 23kg zavazadlo 📅 lis – čvn

Vídeň 2 přestupy Havaj 2 přestupy Vídeň
Kodaň, S. Francisco S. Francisco, Kodaň
za 19790 Rezervuj

Co na Havaji?

Havajské ostrovy jsou skutečným rájem na zemi se vším, co k němu patří. Najdete tu krásné pláže s vlnami, za kterými cestují surfaři z celého světa, pralesy, ve kterých utečete od shonu moderních metropolí i majestátní aktivní sopky, v jejichž blízkosti vám zaručeně stoupne adrenalin v žilách. Pokud chcete zažít nejlepší surfování v životě, přečtěte si průvodce Havajskými ostrovy od cestovatele Karla.

Víza na Havajské Ostrovy

Protože jsou Havajské Ostrovy součástí USA, ani tady nejsou víza potřeba. Bez čeho se ale neobejdete je elektronická registrace ESTA, kterou můžete provést sami na oficiálních stránkách za poplatek 14 dolarů. Potvrzení přijde zpravidla do 3 dní a platí dva roky, takže registraci můžete využít i na další cesty do USA.

Měsíční krajina na Hawaji

Ubytování

Ubytování na Havaji nepatří mezi ty nejlevnější, pokud si dáte ale námahu, najdete i velice výhodné nabídky. Podívejte se na nabídku hotelů v Honolulu.

Klikněte pro komentář
Nahoru