Connect with us

Letenky

Trefa do černého! Bang Bang! Bangkok z Vídně za 9 990 Kč!

Trefa do černého! Bang Bang! Bangkok z Vídně za 9 990 Kč!

I přes svoji velikost je Bangkok víceméně destinací jen na pár dní. Jakmile se podíváš na hlavní buddhistické chrámy, ochutnáš některý z vynikajících a levných street foodů nebo zažiješ divokou párty v některém z kluků, budeš chtít navštívit i Thajsko mimo tuhle metropoli! Bangkok je pro tebe ale skvělou vstupní branou. V ceně naší letenky máš navíc i v ceně 23kg odbavené zavazadlo a stihneš i hlavní sezónu!

Reklama
 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Royal Jordanian
 • Kdy? Leden – květen 2020
 • Termín? Příklad 29. dubna – 10. května 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo do 23 kg


Co dělat a zažít v Thajsku?

A co doklady a očkování do Bangkoku?

Do Thajska nepotřebujete vyřizovat víza, vycestujete jen na cestovní pas, který musí být platný ještě 6 měsíců mpo vstupu do země. Očkování řešit pravděpodobně nemusíte, to musí prokazovat jen cestující z endemických zemí (zpravidla je takovou zemí Africký kontinent) a jedná se o očkování proti žluté zimnici.

Naše tipy

Levné ubytování v Bangkoku

Vyzkoušej nějaký z našich pobytů, kde máš ubytování i letenku v ceně.

Ale pokud hledáš výhodné ubytování ty sám, tak se můžeš ubytovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Levné ubytování v Bangkoku teď zarezervuješ v hostelu od 78 Kč/noc, v hotelu od 105 Kč/noc.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru