Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Na pláži v kubánském Varaderu s All Inclusive od 26 800 Kč!

POBYT DNE: Na pláži v kubánském Varaderu s All Inclusive od 26 800 Kč!

Kuba – země doutníků, specifické atmosféry a aut 50. let. Turisté tam jezdí z různých důvodů – za přírodou, architekturou, starými auty a někteří dokonce i zažít trochu komunismu. Je to ironie, ale ano. Pro nás by byl hlavním lákadlem asi ten kubánský rum… Vy si to nyní můžete užít taky, a to rovnou v plážovém hotelu v srdci Varadera, se službami All Inclusive. Nyní navíc s doručením turistické karty potřebné pro vstup do země v ceně!

Reklama
 • KAM?  Gran Caribe Club Kawama***, Varadero, Kuba
 • KDY? Prosinec – březen
 • ODKUD? Praha (Letiště Václava Havla) nebo Vídeň (letiště Schwechat)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v 3* hotelu, stravování formou All Inclusive, letištní transfery, turistická karta (nahrazuje vstupní víza)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru