Connect with us
Mallorca

Evropa

Leť k moři s Austrian Airlines! Letenky z Vídně od 2 290 Kč s termíny na léto

Leť k moři s Austrian Airlines! Letenky z Vídně od 2 290 Kč s termíny na léto

Rychlé lety k moři, mnoho termínů a bezkonkurenční cena. Vypelikánovali jsme super letenky na léto od oblíbených aerolinek Austrian Airlines. Dopravce létající z Vídně slibuje nejkrásnější dovolenkové destinace po celé Evropě. Chyť si svoje místo už nyní!

Reklama

Akční letenky Austrian Airlines

Proč si vybrat Austrian Airlines?

Je to snadné. S rakouskými aerolinkami si to užiješ na výbornou – špičkový palubní servis, moderní letadla a rychlé lety bez přestupu. V zimě, na jaře, ale i během hlavní sezóny můžeš letět za cenu lowcostových letenek, ale užíváš si komfortu tradičního dopravce.

V ceně letenky v ekonomické třídě Austrian Airlines nechybí jídlo a pití a tak je kromě online check-in v ceně i palubní servis a 2 příruční zavazadla (dohromady do 10 kg). Už v ekonomické třídě jde v případě rakouských aerolinek o výborné služby na palubě – ať už se bavíme o jídle, nebo o multimediální zábavě během letu.

Austrian Airlines

Ergonomická sedadla s unikátní relaxační funkcí zajišťují větší pohodlí i na evropských letech. Těsně před odletem si můžeš online rezervovat místo v letadle, které upřednostňuješ. Během letu si můžeš vybrat ze dvou menu DO&CO. Po vztélnutí tě posádka v ekonomické třídě přivítá chutným občerstvením v závislosti na čase odletu. Pokud letadlo přistává ráno, posilní tě chutná snídaně nebo snack. Zpět je také rozmanitá nabídka nápojů během celého letu.

Austrian Airlines

Austrian Airlines mají v nabídce rozsáhlý multimediální zábavní systém, který zajistí rozmanitost. Kromě až 400 hodin filmů a televize mohou dospělí, děti a mladí lidé trávit volný čas i při hudbě a elektronických časopisech.

Austrian Airlines

Austrian Melangerie: kvalitní a čerstvý catering na palubě

Austrian Airlines přišly na jaře 2021 s nápadem, jak oživit palubní menu, a mnohé aerolinky by se jimi mohly inspirovat. Cestující si může před odletem, ale klidně i během letu dopřát kvalitní a udržitelně vyráběné rakouské speciality. Letecká společnost tak už nepodává pouze sendviče či koláče, ale díky Austrian Melangerie si jídlo můžeš ještě přizpůsobit tak, jak to máš rád/a.

Austrian Melangerie

Na evropských letech je tak nově k dispozici široký výběr rakouských jídel, občerstvení a menu. Můžeš si vybrat z jídelníčku a zaplatit přímo letuškám platební kartou (VISA, MasterCard, Diners, AMEX i Apple Pay). Tak jako v dobré vídeňské restauraci či kavárně.

Ať už jsou to telecí karbanátky podávané s bramborovou kaší, hráškem a mrkví, Wiener Melange (vídeňská káva) nebo tradiční Kaiserschmarrn, rakouští šéfkuchaři pro tebe připraví opravdu výjimečné jídlo. Stačí si jen vybrat. A pokud nemáš hlad, je to také v pořádku. Tak či tak, na konci letu na tebe bude čekat sladké překvapení v podobě čokoládové pochoutky ze Salcburku.

Austrian Melangerie

Pro všechny letecké fajnšmekry, kteří si na palubě rádi dopřejí kvalitní jídlo, je to dobrá zpráva. Austrian Melangerie totiž dbá na kvalitu, regionalitu, udržitelnost a širší výběr jídel. Prohlédni si rakouské menu Melangerie a seznam se s rozmanitostí produktů ještě před odletem:

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Austrian Melangerie
Austrian Melangerie

Kterou destinaci s Austrian Airlines si vybrat?

Mallorca je největším ostrovem Španělska o velikosti 3650 km2 a opravdovou hvězdou ve světě letních dovolených. Ani se nedivíme, vždyť jejímu věčně mladému vyzařování je těžké odolat. Pokusili jsme se najít 8 důvodů, v čem se skrývá její popularita, jak dokáže udržet dlouhá léta image destinace nezapomenutelných dovolených.

Mallorca

Co řekneš na výlet do města, kde slunce svítí 300 dní v roce s průměrnou teplotou 19 ° C? Ve městě, kde ti krásné chvíle s nohama v moři nabízí různé pláže? Dokázal/a by ses cítit jako ryba ve vodě tam, kde je posezení u kávy, ochutnávky specialit, víno a život pod širým nebem součást domácí kultury? Tam, kde jsou ikonické historické památky a z děl moderní architektury ti padne brada? Kde můžeš každý den objevit nějaké kouzelné místo? My Valencii říkáme ANO, ANO, ANO!

Valencie

Barcelona je tak magickým městem, že je jedno ve kterém ročním období ji navštívíš. Když se tam vydáš v zimě nebo na podzim, za odměnu se vyhneš návalu turistů. Tato metropole ti zkrátka kdykoli dodá dokonalou španělskou atmosféru se vším, co tomu patří.

Barcelona

Katánie je starověkým přístavním městem, které se nachází na východním pobřeží italské Sicílie. Leží na úpatí Mount Etna, nejvyšší aktivní sopky v Evropě. Katánie získala status UNESCO památky, a to díky své bohaté historii, kultuře a architektuře, která se pyšní jedněmi z nejlepších barokních památek v celé Itálii.

Catania, Itálie

Neapol je třetím největším městem Itálie a hlavním městem regionu Kampánie. Mnozí ji pokládají za nejumělečtější i nejchutnější město Itálie. Vittorio De Sica, italský herec jí ve filmu Neapolský záliv z roku 1954, připsal ještě jeden přívlastek. Nazval ji svůdnou. Neapol je zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO, kde se s číslem 448 se pyšní největším počtem kostelů na jedno město.

Neapol - Itálie

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru