Connect with us

Austrálie a oceánie

???? K protinožcům za polovinu! Austrálie z Berlína od 14 790 Kč

Pozor, tento článek obsahuje tři perfektní letenky! Společnou mají výprodejovou cenu, odlet z Berlína a 23kg odbavené zavazadlo. O co běží? Vybírat můžeš z letů do Sydney, Melbourne a Brisbane. Tyto letenky normálně stojí dvojnásobek, ty se ale k protinožcům do Austrálie můžeš vydat už od 14 790 Kč a do Berlína to není vůbec daleko. Termínů už není mnoho, stále ale můžeš vybírat z rozmezí říjen až prosinec. Není na co čekat. Kdo když rezervuje, ten dřív letí.

Reklama

Lety operuje letecká společnost China Southern Airlines:

Melbourne za 14 790 Kč

✅ odlet z Berlína

✅ 23kg zavazadlo

✅ říjen – listopad

HNED LETÍM

Sydney za 14 990 Kč

✅ odlet z Berlína

✅ 23kg zavazadlo

✅ říjen – prosinec

HNED LETÍM

Brisbane za 14 990 Kč

✅ odlet z Berlína

✅ 23kg zavazadlo

✅ říjen – prosinec

HNED LETÍM

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru