Connect with us

Amerika

???? Leháro na Havaji? Letenky z Vídně za 16 990 Kč

Jedno z nejkrásnějších souostroví na celém světě je nyní dostupné za super ceny z Vídně! Pohodlné přestupy, 23kg odbavené zavazadlo a možnost vybrat si ze super termínů na podzim, zimu i začátek jara. Jestli jsou Havajské ostrovy tvým snem, rozhodně neváhej a sáhni po letence co nejdřív. Tak co? Leháro na Havaji už čeká! 😉

Reklama

Lety operuje letecká společnost American Airlines:

Honolulu za 16 990 Kč

✅ odlet z Vídně

✅ 23kg zavazadlo

✅ říjen 2018 – březen 2019

HNED LETÍM

 

Maui za 16 990 Kč

✅ odlet z Vídně

✅ 23kg zavazadlo

✅ říjen 2018 – duben 2019

HNED LETÍM

 

Havajské ostrovy jsou snem snad každého opravdového cestovatele. Není ani tak těžké pochopit, proč. Stačí se podívat na tyto fotky. Krásné písečné pláže střídá dozelena zbarvená džungle, masivní horské masivy a aktivní sopky, které daly tomuto souostroví vůbec vzniknout. Tohle místo není jen přírodním rájem. Je rájem i pro ty, kteří rádi objevují domorodé kultury. Na tomto místě najdete Polynésany, Evropany, Američany i Asijce. Vlastně všechny kultury na světě. Prostě perfektní místo pro vaši dovolenou.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru