Connect with us

Evropa

Ryanair v Praze expanduje: představil dohromady 15 nových linek

Největší nízkonákladová letecká společnost v Evropě oznámila velkou expanzi z Prahy! Ryanair do léta 2019 spustí celkově 15 nových přímých leteckých spojení. Společnost to oznámila dnes přes tiskovou zprávu.

Reklama

K již dříve představenému Ammánu, Marrákeši, Pise a Paříži (Beauvais) tak přibydou další nové zajímavé destinace. Však posuďte sami: Billund, Kodaň, Stockholm, Göteborg, Riga, Marseille, Zadar, Bournemouth, Pescara, Benátky Treviso, Bari. Nové linky budou do provozu uvedeny postupně od dubna 2019.

Dnes bylo tedy oznámeno dohromady 11 nových linek a se zbylými čtyřmi se tedy jedná o 15 spojení, které Ryanair bude z pražského letiště provozovat.

Billund

Kodaň

Stockholm

Riga

Marseille

Zadar

Bournemouth

Pescara

Benátky

Bari

Letenky jsou již v prodeji. Rezervovat je můžete například prostřednictvím našeho vyhledávače.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
1 Comment

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru