Connect with us
Bari - Itálie

Evropa

Poznej v červnu italskou Apulii. Z Vídně do Bari letíš od 1 079 Kč

Poznej v červnu italskou Apulii. Z Vídně do Bari letíš od 1 079 Kč

Zažij jedinečnou atmosféru italského Bari. Místa, kde se v jednom okamžiku procházíš uličkami provoněnými těstovinami, nad hlavou ti visí prádlo, kolem tebe se prohání skútry, a v dalším momentu se ocitneš mezi moderními budovami. Kontrast Bari je až dechberoucí. Zažij ho s letenkami z Vídně od 1 079 Kč.

Reklama

Akční letenky do Bari

 • Odkud? Přímý let z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Nejvýhodněji vychází červnové termíny
 • Příklad? Termín 13. – 21. červen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Přidáváme také letenky z Prahy a Krakova.

Bari

Bari – co určitě nevynechat

Bari najdeš na výhodním pobřeží Itálie a známé je zejména svým přístavem. I díky němu je zřejmě celý region jedním z ekonomicky nejsilnějších v zemi. Ve městě tě na první pohled zaujme působivý kontrast historické části a moderních industriálních prvků.

Mezi místa, kam se musíš vydat, patří určitě Bazilika svatého Mikuláše, patrona námořníků a obchodníků. Potom to jsou pláže. Apulie je prý oblastí, kde najdeš ty nejkrásnější z nich. No a pro ty, kteří na dovolené vyhledávají i dobrodružnější zážitky, je zde nádherný jeskynní komplex Grotte di Castellana.

Bari

Bílé kamené domky se špičatými střechami, které jsou pro zdejší oblast tak typické, pak najdeš ve vesnici Alberobello.

Podmínky vstupu do Itálie

Itálie zrušila všechna vstupní opatření související s covid-19 již loni. Návat do Česka je rovněž bez omezení.

Bari

Levné ubytování v Apulii

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru