Connect with us
Bari - Itálie

Evropa

Podzimní Evropa za super ceny! Vychytej letenky do bezpečných destinací

Podzimní Evropa za super ceny! Vychytej letenky do bezpečných destinací

Dobrých letenek není nikdy dost, souhlasíš? V rezervačních systémech se včera opět objevila spousta parádních letenek do Evropy. Létat a cestovat už totiž nemusí být jen sen, jak tomu bylo například v březnu, když to situace neumožňovala. Tohle jsou destinace, do kterých se dá reálně letět – nyní dokonce za lepší cenu než kdy jindy. A jako bonus pro tebe máme kód na slevu 250 Kč.

Reklama

Jak to funguje?

Zadej při objednávce kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč při nákupu letenek na Pelikan.cz. Objednávka musí být v hodnotě minimálně 500 Kč.

POZOR: Slevový kód tentokrát platí pouze v případě, že vytvoříš objednávku přes naši novou mobilní aplikaci. Mrkni na návod, jak uplatnit slevu v aplikaci Pelipecky.

Kam letět?

Vybrali jsme 10 destinací, které se vyplatí rezervovat. Kam se vydáš ty? Zájem je opět obrovský, tak neváhej dlouho.

TOP akční letenky na podzim 2020

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru