Connect with us
Egypt

Afrika

Akční letenky s Aegean Airlines: Řecko, Saúdská Arábie a další od 2 290 Kč

Akční letenky s Aegean Airlines: Řecko, Saúdská Arábie a další od 2 290 Kč

Aerolinky Aegean Airlines přichází se speciální nabídkou letenek. Řecko, Libanon, Egypt a Saúdskou Arábii nyní pořídíš s odletem z Bratislavy nebo Prahy od 2 290 Kč.

Reklama

Saúdská Arábie z Prahy s Aegean Airlines

Saúdskoarabské království je největší zemí na Blízkém východě. Je jediným státem, který leží na pobřeží Rudého moře a Perského zálivu zároveň. Tím, že se před 3 lety otevřel i pro turisty, umožnil přístup k pěti místům světového dědictví UNESCO – unikátnímu pobřeží Rudého moře, Prázdné čtvrti Arabské pouště (Rub al-Chálí), nejkrásnějšímu korálovému útesu v Perském zálivu, plážím a nábřeží Džiddy a dalším cestovatelským pokladům.

Prozkoumej pohádkovou a dechberoucí Saúdskou Arábii s letenkami Aegean Airlines. Letíš v termínech i na hlavní sezónu, v období od června do prosince. Cena zahrnuje příruční i odbavené zavazadlo a cestou tě čeká jeden přestup v Athénách. V nabídce najdeš kromě zpáteční letenky do Džiddy rovněž open-jaw letenku s příletem do Džiddy a odletem z Rijádu.

Saúdská Arábie

Řecko z Bratislavy nebo Prahy s Aegean Airlines

O Řecku víme každý své. Je hvězdou letních dovolených a nabízí krásné pláže, skvělé jídlo, dobré víno, svoji tradiční hudbu, nádhernou krajinu i bohatou historii. Chyť letenku a začni plánovat.

Řecko můžeš rezervovat v termínech od března do září. Aegean Airlines ti umožní vzít si na palubu 8kg příruční zavazadlo. Co se týče letenek, jedná se pouze o přímé lety.

Athény

Libanon z Prahy s Aegean Airlines

Libanon najdeš na břehu Středozemního moře. Patří mezi země opředené záhadami, zřejmě proto, že světovému turismu se ve velkém otevírá teprve v poslední době. Za vidění rozhodně stojí Bejrút, kterému se občas přezdívá Paříž Blízkého východu.

Na výběr máš termíny od září do prosince a v ceně nechybí 8kg příruční zavazadlo. Součástí cesty je přestup v Athénách.

Libanon

Egypt z Prahy s Aegean Airlines

Země faraonů, pyramid a bohaté historie. I tak málo slov stačí, aby si každý z nás uvědomil, o jaké destinaci je řeč. Egypt je zkrátka jedinečnou destinací, která si v žebříčku oblíbenosti stále drží své čestné přední místo. 

S letenkami Aegean Airlines se můžeš vydat do Káhiry v období od května do června a od září do prosince. Čeká tě přestup v Athénách a kromě příručního zavazadla můžeš využít i 23kg odbavené zavazadlo, které je v ceně.

Egypt

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

FIRST MOMENT – Dovolená na Kypru s polopenzí od 9 890 Kč https://t.co/504u6RerVk21 hodinami dozadu
FIRST MOMENT – Dovolená na Kypru s polopenzí od 9 890 Kč https://t.co/504u6RdU5M21 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně od 15 990 Kč. Termíny na jaro a 46kg zavazadlo https://t.co/6PPTxBurLT1 dnem dozadu
AKČNÍ LETENKY: Řím, Lisabon, Mallorca a další od 704 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T1 dnem dozadu
Kolik turistů navštívilo Saúdskou Arábii? Maličko a mezi nimi i Filip (rozhovor) https://t.co/riLfCGKNAh1 dnem dozadu
Vzhůru na Floridu! Miami z Mnichova máš nyní za 9 990 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo1 dnem dozadu
Procházka městem Split v plavkách tě může stát 150 € https://t.co/bS2duvg7R2 #novinky1 dnem dozadu
Letenky z Vídně do Stockholmu od 878 Kč. Objev jedno z nejkrásnějších měst https://t.co/vzyLo8KwAd1 dnem dozadu
POBYT DNE: Dovolená na italské Ischii s polopenzí a českým delegátem od 15 590 Kč https://t.co/qaXJfGamt72 dny dozadu
Ras Al Khaimah: TOP destinace pro rodinnou dovolenou (itinerář a tipy na program) https://t.co/vZcVWN15hk4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru