Connect with us
Egypt

Letenky

Výprodej Aegean Airlines: chyť Řecko, Egypt nebo Saúdskou Arábii z Prahy od 2 990 Kč

Výprodej Aegean Airlines: chyť Řecko, Egypt nebo Saúdskou Arábii z Prahy od 2 990 Kč

Aerolinky Aegean Airlines přichází se speciální nabídkou letenek. Řecko, Egypt či Saúdskou Arábii nyní pořídíš s odletem z Prahy se slevou od 2 990 Kč. S rezervací ale neotálej, protože akce platí už JEN DNES.

Saúdská Arábie z Prahy s Aegean Airlines

Saúdskoarabské království je největší zemí na Blízkém východě. Je jediným státem, který leží na pobřeží Rudého moře a Perského zálivu zároveň. Tím, že se před 3 lety otevřel i pro turisty, umožnil přístup k pěti místům světového dědictví UNESCO – unikátnímu pobřeží Rudého moře, Prázdné čtvrti Arabské pouště (Rub al-Chálí), nejkrásnějšímu korálovému útesu v Perském zálivu, plážím a nábřeží Džiddy a dalším cestovatelským pokladům.

Prozkoumej pohádkovou a dechberoucí Saúdskou Arábii s letenkami Aegean Airlines. Letíš v hlavní sezóně, v období od října do března 2023. Cena zahrnuje 30kg odbavené zavazadlo. Cestou tě čeká jeden přestup v Athénách a kromě klasických zpátečních letenek si můžeš zvolit i open-jaw variantu s příletem do Džiddy a odletem z Rijádu.

Saúdská Arábie

Egypt z Prahy s Aegean Airlines

Snad každý z nás někdy snil o návštěvě Egypta. V zemi mocných faraonů, velkolepých památek a nekončící pouště stále nalezneš místa, kde na tebe bude dýchat dávná historie. Turisté se tam ale nevydávají pouze za honbou za dobrodružstvím a dávnými příběhy, ale i kvůli břehům Rudého moře. To nabízí sluncem prohřáté pláže, kde si můžeš dopřát zasloužený odpočinek během celého roku.

S letenkami Aegean Airlines si můžeš naplánovat dovolenou v Egyptě v termínech od září do prosince. Cestou tě čeká přestup v Athénách a kromě 8kg příručního zavazadla můžeš využít i 23kg kufr do podpalubí.

Pyramidy, Egypt, div světa

Řecko z Prahy s Aegean Airlines

O Řecku víme každý své. Je hvězdou letních dovolených a nabízí krásné pláže, skvělé jídlo, dobré víno, svoji tradiční hudbu, nádhernou krajinu i bohatou historii. Chyť letenku a začni plánovat.

Řecko můžeš rezervovat v termínech od září do února 2023. Aegean Airlines ti umožní vzít si na palubu 8kg příruční zavazadlo. Co se týče letenek, tak do Athén letíš přímo, spojení Praha-Heraklion obsahuje jeden přestup v Athénách.

Athény

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Učebnicový příklad dovolené: Malta s průvodcem (kompletní balíček s letenkou, hotelem a top programem) https://t.co/DGK8X9fPok6 hodinami dozadu
10 důvodů, proč je Istanbul víc než jen cestovatelská povinnost + přímé lety od 2 690 Kč https://t.co/zTovO41VJX10 hodinami dozadu
Bali z Prahy s 5* EVA Air za 18 990 Kč: TOP servis a velké zavazadlo https://t.co/I5NPe9Ljg012 hodinami dozadu
NOVINKA: Mezi Abú Dhabí a Dubají jezdí expresní autobus. Funguje 24 hodin denně https://t.co/YgDN4ekWJ2 #novinky12 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti nakonec budou. Zorganizuje je jiná organizace https://t.co/lapVflfIxT #novinky12 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Kubě s hotelem na pláži od 31 785 Kč https://t.co/iVg4dheGId13 hodinami dozadu
Saúdská Arábie má jasnou vizi. Chce být udržitelným turistickým lákadlem https://t.co/Qhe2l8041P #novinky1 dnem dozadu
Saúdská Arábie má jasnou vizi. Chce být udržitelným turistickým lákadlem https://t.co/Qhe2l7J0ZP #letenky1 dnem dozadu
Příští rok na Island? Leť z Vídně nebo Prahy s Austrian Airlines od 4 390 Kč https://t.co/3umaL6nf4b1 dnem dozadu
Nejkrásnější řecké ostrovy a akční letenky na závěr sezóny https://t.co/OoZLOBBewb1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru