Connect with us

Nezaradené

13krát týdně! Společnost Austrian Airlines přidá pro velký zájem přímé lety do Bangkoku

13krát týdně! Společnost Austrian Airlines přidá pro velký zájem přímé lety do Bangkoku

Láká tě Thajsko a rád(a) cestuješ bez přestupů a zbytečného čekání? V nadcházející sezóně získá Vídeň další letecká spojení. Aerolinky Austrian Airlines zvyšují frekvenci letů do Bangkoku ze sedmi na třináct týdně. Nové kapacity dosáhne letecká společnost díky dvěma novým letadlům Boeing 787-9 Dreamliner.

Reklama

Na pět letů týdně se zvýší také počet letů do New Yorku, Montrealu a na Maledivy. Nová linka do Bostonu bude provozována až třikrát týdně. Přímé lety do Thajska z Vídně jsou mimořádně populární. Do letadla nastoupíš ve Vídni a vystoupíš v Bangkoku přibližně za deset hodin. Bez přestupů, bez čekání na letišti a navíc s kvalitním palubní servisem a multimediálním zábavním systémem.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru