Connect with us
AUH Express

Novinky

NOVINKA: Mezi Abú Dhabí a Dubají jezdí expresní autobus. Funguje 24 hodin denně

NOVINKA: Mezi Abú Dhabí a Dubají jezdí expresní autobus. Funguje 24 hodin denně

Přeprava mezi mezinárodním letištěm v Abú Dhabí a Dubají bude od nynějška mnohem jednodušší. Je to proto, že Abú Dhabí právě spustilo kyvadlovou dopravu s názvem AUH Express, která tyto dvě metropole bude propojovat. AUH Express bude jezdit nepřetržitě až do 31. prosince 2022, a to 24 hodin denně. Trasa poskytne cestujícím snadný přístup k síti letišť, která nabízí lety do více než 100 destinací.

Reklama

Zpravodajská agentura UAE informuje, že autobus je aktuálně k dispozici pouze pasažérům aerolinek Wizz Air, a to zcela zdarma. Tato linka vznikla pro cestující, kteří letí do Abú Dhabí a jejich následující destinací je Dubaj.

Kolik to bude stát? Kyvadlová doprava AUH Express startuje s cenovkou 35 DHS (cca 250 Kč) za jednu jízdu.

Kyvadlovou dopravu lze využít i bez předchozí rezervace. Jízdenky na AUH Express lze pohodlně zakoupit při nástupu do autobusu v Dubaji na autobusovém nádraží Ibn Battuta a také na letištních terminálech v Abú Dhabí.

Spojení vzniklo na základě velké poptávky cestujících, kteří směřují do Dubaje přes Abú Dhabí.

Akční letenky do Emirátů

Všechny letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru