Connect with us
varadero-plaz-dovolena

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Kubě s hotelem na pláži od 31 785 Kč

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Kubě s hotelem na pláži od 31 785 Kč

Byla Kuba vždy tvým snem, který se zdál tak trochu nedosažitelný? Máme pro tebe parádní tip na luxusní ubytování v perfektní lokalitě. Letovisko Varadero je proslulé dlouhými písečnými plážemi, průzračnou vodu a moderními resorty. Okoštuj místní vyhlášený rum, tradiční doutníky, které se z Kuby vyváží do celého světa, a žasni nad americkými veterány, které se tu prohání po silnicích zcela běžně. Kuba je atraktivní destinací, kde si po příletu si budeš připadat, jako by ses vrátil/a o 60 let zpátky v čase. Nezapomenutelná atmosféra v rytmu salsy je zážitkem na celý život.

Reklama

Hotel Valentin El Patriarca je moderní resort nabízející kvalitní služby. Je situován uprostřed tropické zahrady přímo u ikonické písečné pláže omílané azurovým mořem. Přímo v resortu ti bude k dispozici velký bazén s lehátky, vynikající All Inclusive služby a lázeňské centrum.

 • KAM? Valentin El Patriarca*****, Varadero, Kuba
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 19. – 26. říjen 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování v 5* resortu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Valentin El Patriarca Varadero

Valentin resort Varadero pokoj

Valentin resort Varadero

Valentin resort Varadero bazén

Valentin resort jídlo

Podmínky vstupu na Kubu a návratu do ČR

 • Kuba 6. dubna 2022 zrušila povinnost předkládat očkovací certifikát i negativní PCR test. Stačí vyplnit pouze tento online formulář.
 • Ministerstvo zdravotnictví ČR rovněž zrušilo všechna protiepidemická vstupní opatření, a to 9. dubna 2022.
Kuba

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru