Connect with us

Citybreaky

10 letenek do Evropy pod 10 stovek!

Je 10. 10. 2018 a my pro tebe máme 10 super levných letenek do různých koutů Evropy pod 10 stovek! Od Španělska přes Brusel až po Bukurešť s odlety z Prahy, ale i blízké Vídně. V kalendářích najdeš hlavně zimní termíny, u některých zbývají ale ještě poslední listopadová místa. Protože se jedná o nízkonákladové letecké společnosti, máš v ceně jen příruční zavazadlo, na prodloužený víkend v některé z těchto metropolí ti to ale bohatě vystačí. Nedá se říct, jak dlouho takové ceny vydrží, proto ti doporučujeme rezervovat co nejdřív, než se ceny opět zvednou. Tak hurá do toho, tady je 10 zpátečních letenek do 1 000 Kč.

Reklama

Madrid od 716 Kč

✈ z Vídně

HNED LETÍM

Eindhoven od 718 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Brusel od 748 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Londýn od 748 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Edinburgh od 908 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Pisa od 788 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Liverpool od 908 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

Kodaň od 948 Kč

✈ z Vídně

HNED LETÍM

Bukurešť od 948 Kč

✈ z Vídně

HNED LETÍM

Boloňa od 984 Kč

✈ z Prahy

HNED LETÍM

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru