Connect with us

Cestopisy

Víš, jaká je skutečná Kambodža? Pokud ne, tohle video ti nesmí ujít

Dech beroucí a exotická země, která si tě získá krásnými přírodními scenériemi, bouřlivou historií a dokonalými plážemi. Jak jsi už z nadpisu možná poznal, je to Kambodža. Země Kmérů, která ještě pořád není tak přeplněná turisty jako například Thajsko nebo Vietnam, je skvělou kombinací levné dovolené spojené s poznáváním nového a krásných pláží.

Reklama

Země, kterou v 70. letech téměř zdecimoval jeden z nejkrutějších diktátorských režimů na světě, se už ze své temné minulosti pomalu vzpamatovává, a vydává se na cestu kapitalismu. I proto můžeš v hlavním městě Phnom Penh vidět kontrasty, které jsou v Asii naprosto běžné. Na jedné straně luxusní hotely a nejnovější automobily, na té druhé chudinské slamy a přeplněné ulice.

Proč ti to všechno píšeme? Náš věrný fanoušek nám poslal své nejnovější video o Kambodží a my se o něj s tebou rádi podělíme. Kambodža je natolik úžasná země, že pokud jí dáš šanci, svět už nikdy neuvidíš stejnýma očima.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru