Connect with us
Zabalený dárek

Cestopisy

Poteš mámu na Vánoce parádní cestovatelským zážitkem.

Někdy jsou možná až moc starostlivé, nikdo toho pro nás ale v životě neudělal víc, než právě ona. Všechnu tu péči, kterou ti tvoje máma během života dala, jí pravděpodobně nevrátíš, to ale neznamená, že se jí nemůžeš alespoň pokusit odvděčit. Možná ti řekla, že k Vánocům nic nechce, ale všichni moc dobře víme, že jí nic neudělá takovou radost, jako dárek od syna nebo dcery. To ale neznamená, že jí stačí odbýt novým hrncem do kuchyně. Dej jí dárek, který od srdce ocení a naděl jí pod stromeček dárkový poukaz od Pelikána.cz.

Reklama

Dárkové poukazy

Kolik to bude, je čistě na tobě, ale ať už vybereš jakoukoliv částku, nic tvojí mámě neudělá větší radost, než společný výlet, nebo příspěvek na dovolenou s kamarádkami. Pro inspiraci nemusíš chodit daleko, připravili jsme pro tebe pár tipů, kam ji můžeš poslat, nebo se vydat na cestu společně s ní.

Vyrazte na čerstvý vzduch

Vysoké Tatry jsme si při svých návštěvách zamilovali, a tím stejným si může být jistá i tvoje máma. Čím nás tak oslnily? Vysoké Tatry jsou perfektní kombinací aktivní dovolené a toho nejlepšího wellnessu. Neznamená to ale, že maminka musí mít stehna jako Arnold Schwarzenegger. Vysoké Tatry zvládne každý, jde jenom o to, vybrat si tu správnou obtížnost. S večerem potom přichází ten pravý relax. Není nic lepšího, než se po náročném dni, plném krásných horských panoramat nebo lyžování na místních sjezdovkách uvolnit v hotelových wellnessech. Jedinou důležitou otázku celého pobytu, kterou bude máma muset řešit, bude to, kterou z wellness procedur vyzkouší jako první. Kdy je ten správný čas se sem vydat? Kdykoliv! Nabídka pobytů je pestrá a je jen na tvojí máme, pro který se nakonec rozhodne.

Poznávačka se zkušeným průvodcem

O mámách se ví, že jsou zvědavé, někdy až moc. Tady je to ale na místě! Přispěj ji s dárkovým poukazem na některý z poznávacích pobytů. Co třeba Gaudího jedinečná architektura v Barceloně nebo historií nabytý Řím? Se zkušenými československými průvodci tvojí mámě neunikne jediná zajímavost! A co takhle pořádná společná dovolená? Vyrazte spolu třeba za faraonskými pohřebišti do Egypta nebo si rezervujte poznávací cestu po Srí Lance. Stačí si z nabídky vybrat to pravé ořechové.

A post shared by @semi__o on

Roztočte to na otočku v Evropě

Aby měla máma radost, nepotřebuješ utrácet tisíce. Přispěj jí poukazem na některou z lowcost letenek a vyrazte spolu objevovat ta nejkrásnější města Evropy. Bohaté nákupy v Londáně, Milán a slavnou Poslední večeři, Bologňu a její vyhlášenou omáčku, Brusel s jeho fantastickými pralinkami nebo Edinburgh a jeho úžasnou středověkou architekturu a mnoho dalších destinací pořídíte v akčních termínech klidně do 300 Kč. Rozšířit rodičům obzory nebylo nikdy snazší. Stačí si vybrat z akčních letenek tu nejlepší pro ni.

A post shared by Michal (@mandzik009) on


Nemůžeš se rozhodnout, kde by se mámě líbilo nejvíc? Daruj jí poukaz s věnováním a výběr nechej na ní. Nabídka je pestrá, takže si jistě vybere.

Vánoční poukazy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru