Connect with us

Letenky

Z Prahy až do Tokia. Letenky s LOT aktuálně za 12 390 Kč

Z Prahy až do Tokia. Letenky s LOT aktuálně za 12 390 Kč

Vzrušující moderní metropole, a přitom důraz staletých tradic – to vše je Tokio. S leteckou společností LOT Polish Airlines se tam teď dostaneš levněji a vybrat si můžeš z mnoha listopadových až březnových termínů. Po cestě tě čeká jen 1 přestup v Polsku a je to. V ceně máš zahrnuto i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Reklama

Tokio za 12 390 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23 kg 📅 lis – bře

Praha 1 přestup Tokio 1 přestup Praha
Varšava Varšava
za 12390 Rezervuj

Jen pro odvážlivce?

Tokio je samo o sobě omamné místo, na které musíš mít přece jenom odvahu. Nezapomeň, že do jeho rozlohy by se Praha vešla hned 6x. Takže při návštěvě musíš mít všechny smysly, včetně toho orientačního, v pohotovosti. Ale jeho ulice plné neonů a multimédií určitě stojí za to.

Pokud se ale přece jen trochu obáváš té velikosti a rychlosti, jakými velká japonská metropole žije, pročti si náš článek, plný tipů a rad, díky kterým se jen tak neztratíš.

A neboj se, že bys ses nudil. Tokio totiž nabízí každé povaze něco. Milovníci historie si užijí tradiční japonské stavby a chrámy, a odpočinout si od nich můžou zase v moderním centru.

Potřebuju vízum?

Odpověď NE platí v případě, že se nechystáš v Japonsku strávit více než 90 dnů, takže na pouhou návštěvu víza nepotřebuješ. 🙂

Vyzkoušej kartu Revolut

Že tuhle platební službu neznáš? S nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno, místo fyzické návštěvy banky, doma otevřeš aplikaci ve svém chytrém telefonu – funguje to stejně. Tenhle „bankovní správce“ je pro cestovatele opravdu šikovný. Pokud cestuješ často, jistě musíš často hledat směnárnu s dobrým kurzem, ale s touhle apkou už nemusíš. Navíc máš všechny výběry z jakýchkoliv bankomatů zdarma, tedy až do výšky 200€/měsíc. Pořídit si ji je víc než snadné. Stáhneš aplikaci, zaregistruješ se a k dispozici dostaneš 29 světových měn a na převody středové kurzy. Z Revolutu pak můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Je to prostě revoluční služba. Vyzkoušej ji nyní i s Pelikánem!

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru