Connect with us
Wat Arun

Asie

Bangkok z Mnichova za 9 990 Kč! Termíny na podzim a zimu 2022

Bangkok z Mnichova za 9 990 Kč! Termíny na podzim a zimu 2022

Thajsko je krásné, lákavé, prodchnuté atmosférou asijské exotiky, která už pracuje na možnostech opětovného přivítání zahraničních turistů. Tomu napovídá i fakt, že jsou k dostání levné letenky! Uvádíme ti ji tu hlavně proto, že nejen, že má mnoho termínů, ale co víc – ty termíny jsou až na konci roku (od září do února 2022). Na cestě tě čeká přestup v Singapuru a v ceně máš i 30kg odbavené zavazadlo!

Reklama

Bangkok je skvělou vstupní branou do Thajska. Přes svou velikost je sice destinací víceméně na pár na pár dní, ale jakmile se podíváš na hlavní buddhistické chrámy, ochutnáš některý z vynikajících a levných street foodů. Thajsko stojí za to ale i mimo tuto metropoli! Inspiraci, jaké ostrovy jsou nejlepší nebo co v Thajsku jistě nevynechat najdeš v našich článcích níže.

  • Odkud? Z Mnichova
  • S kým? Letecká společnost Singapore Airlines
  • Kdy? Září – únor 2022
  • Termín? Příklad 17. – 31. ledna 2022
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo do 30 kg
Akční termín levné letenky do Bangkoku

Co dělat a zažít v Thajsku? Bangkok není jediným lákadlem

A co doklady a očkování?

Přesné vstupní podmínky nejsou ještě jisté, zatím se o nich ale jedná. Co se týče odletu z Německa, v současnosti je nám již vstup umožněn a tranzit na letiště je bez omezení. Tyto podmínky jsou ovšem platné nyní. Jistě bude nutné řídit se stávajícími podmínkami v době odletu.

Do Thajska nepotřebuješ vyřizovat víza, vycestuješ jen na cestovní pas, který musí být platný ještě 6 měsíců po vstupu do země. Očkování řešit pravděpodobně nemusíte, to musí prokazovat jen cestující z endemických zemí (zpravidla je takovou zemí Africký kontinent) a jedná se o očkování proti žluté zimnici.

Levné ubytování v Bangkoku

Hledáš-li výhodné ubytování, tak se můžeš ubytovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Letenky bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #koronavirus2 dny dozadu
Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #novinky2 dny dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/PL0SPvKTOy #koronavirus2 dny dozadu
UNESCO park Wadden Sea v Dánsku bude mít unikátní vyhlídkovou věž. Přibude i velký kemp pro karavany https://t.co/L9uYf8SXy92 dny dozadu
PECKA DNE: Dovolená v Dubaji! Hilton se snídaní + letenka od 14 891 Kč https://t.co/T9uccXd4an2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus2 dny dozadu
Velké sčítání cestovatelů: Jak vidíš dovolenou v roce 2021? Klikni a vyplň krátký dotazník https://t.co/WpQqy7nhll #koronavirus2 dny dozadu
10 míst a věcí, které při návštěvě Mexico City nevynechat https://t.co/xiWjL4Cfmz2 dny dozadu
Rekonstrukce Notre Damu bude hotová v roce 2024. Dnes jsou to dva roky od nešťastného požáru https://t.co/6Z87Jwjxtc #novinky3 dny dozadu
Na letišti v Tokiu testují bezkontaktní check-in pomocí snímání obličeje https://t.co/SoXsDNZUEq #koronavirus3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru