Connect with us
Logo bezdrátového připojení

Cestopisy

Wi-Fi hesla světových letišť na jedné mapě

Však to znáte. Jste na letišti a čekáte na svůj let. Koukat se na spící lidi na lavičkách vás nebaví a internetové připojení nikde. Tahle appka vám právě v takovýchto situacích pomůže zabít nudu (protože je to lepší než zabít chlápka, který vedle vás chrápe na celé letiště). Bezpečnostní IT inženýr a bloger Anil Polat shromažďuje hesla Wi-Fi sítí na letištích po celém světě a rozhodl se s nimi podělit i s veřejnosti. Stačí kliknout na mapku níže, najít si na mapě vaše letiště a v tu ránu znáte název Wi-Fi i heslo k ní. Informace v aplikaci se neustále aktualizují a nová letiště postupně přibývají.

Reklama

A protože většina z nás necestuje s notebookem v podpaží, přijde v hod Wifox mobilní aplikace. Díky ní budete mít hesla neustále po ruce. Jedinou nevýhodou je poplatek 59,90 Kč, který musíte pro stažení aplikace zaplatit. Věříme ale, že i tak se koupě vyplatí.

Wifox pro Android stáhnete ZDE

Wifox pro iOS stáhnete ZDE

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru