Connect with us
Exteriér Grandhotelu Tatra v Beskydech

Dovolené

Pobyt ve 4* hotelu s neomezeným vstupem do welness od 3 590 Kč

Pobyt ve 4* hotelu s neomezeným vstupem do welness od 3 590 Kč

Pokud si potřebujete obalit nervy, zregenerovat tělo, zpříjemnit myšlenky a zase se dobře naladit, nemusíte pro to jezdit daleko. Stačí vám krásný útulný wellness hotel v Beskydech. 4* Grandhotel Tatra v lůně valašské krajiny u malebné obce Velké Karlovice, v chráněné krajinné oblasti Beskydy, nabízí mnohé. Kromě nádherných scenérií například parkování přímo u hotelu, plavecký bazén a wellness. To vše si můžete užít i v našem pobytovém balíčku, kde máte jako bonus i neomezený vstup do hotelového wellness v ceně.

Reklama
  • KAM? Grandhotel Tatra****, Česká republika
  • KDY? Říjen – květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v komfortním 4* hotelu, parkování, neomezený vstup do moderního wellness centra
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
screenshot dovolených
Interér hotelu Grandhotel Tatra

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru