Connect with us
Dovolená ve Slovinsku, Best Western Hotel Kranjska Gora, lázně

Dovolené

PECKA DNE: Turistika i oddech o dovolené ve Slovinsku od 2 790 Kč

PECKA DNE: Turistika i oddech o dovolené ve Slovinsku od 2 790 Kč

Slovinsko je krásné, plné vysokých hor Julských Alp protkaných úchvatnými vodopády. Ve 4* hotelu Best Western Hotel Kranjska Gora bydlíte v žádané oblíbené lokalitě Kranjska Gora. Jeho poloha je ideální, na trase do horského průsmyku Vršić, takže venku se nudit skutečně nebudete. Nádherné scenérie jsou tu na každém kroku. A někdy dokonce přímo v hotelu. Výhledy do okolní krajiny si užijete například u vnitřního bazénu a wellness (to zahrnuje i vířivku). Odpoledne můžete kromě procházek po okolí (třeba i se svými čtyřnohými mazlíčky) využít tenisových kurtů. Večer pak strávíte v místním baru nebo příjemné restauraci. V ceně pobytu máte i snídani, takže po ránu se člověk nemusí opravdu nikam honit.

Reklama

Dovolenou si tu užijete, ať sem vyrazíte v zimně za lyžováním nebo v další období za krásami okolí, aktivní dovolenou nebo jen příjemným odpočinkem.

 • KAM? Best Western Hotel Kranjska Gora****, Slovinsko
 • KDY? Červen – říjen 2021
 • CO JE V CENĚ? Ubytování v oblíbeném 4* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
 • VSTUP NA SLOVENSKO: Je vyžadován výsledek PCR testu (ne starší 48 hodin) nebo nastoupení 10denní karantény po příjezdu. Vstup je možný pouze přes určité hraniční přechody.
 •  NÁVRAT ZPĚT DO ČR: Slovinsko je nově v tzv. červené kategorii. Před příjezdem je třeba se registrovat prostřednictvím příjezdového formuláře a postupovat podle typu dopravy:
  • PŘEPRAVA DO ČR VEŘEJNOU DOPRAVOU –  už před cestou do Česka je nutné se prokázat písemným potvrzením o negativním výsledku PCR testu, ne starším 72 hodin od odběru, nebo AG testu, ne starším 24 hodin od odběru. Následně je po návratu třeba do 5 dní v ČR absolvovat další test (tentokrát PCR, antigenní nestačí). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace.
  • PŘEPRAVA DO ČR JINOU NEŽ VEŘEJNOU DOPRAVOU – do 5 dní po příjezdu do České republiky musíte absolvovat PCR test (AG test nestačí). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace.
  • CIZINCI PŘIJÍŽDĚJÍCÍ DO ČR – už před cestou do ČR se musí prokázat písemným potvrzením o negativním výsledku PCR testu, ne staršího 72 hodin od odběru, nebo antigenního testu, ne staršího 24 hodin od odběru. Následně je po návratu třeba do 5 dní v ČR absolvovat další test (PCR, antigen nestačí). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace.
 • Posledním opatřením je, že osoba musí 14 dní po příjezdu z červeného státu nosit všude mimo domov respirátor FFP2.
Best Western Hotel Kranjska Gora, dovolená ve Slovinsku
Dovolená ve Slovinsku, Best Western Hotel Kranjska Gora
Dovolená ve Slovinsku, Best Western Hotel Kranjska Gora, lázně
Dovolená ve Slovinsku, Best Western Hotel Kranjska Gora

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Thajsko od 16. prosince opět zmírňuje podmínky vstupu https://t.co/FyNAF4UHI1 #koronavirus55 minutami dozadu
Itálie během Vánoc zpřísní pravidla zeleného COVID pasu. Test už stačit nebude https://t.co/aHBxiaUbCG #koronavirus1 hodinou dozadu
Itálie během Vánoc zpřísní pravidla zeleného COVID pasu. Test už stačit nebude https://t.co/aHBxiaUbCG #novinky1 hodinou dozadu
LEVNÁ EXOTIKA: Aqaba a Ammán z Vídně už od 370 Kč https://t.co/3u0gb6OD0K2 hodinami dozadu
Jak na Zanzibar? Srovnali jsme letenky od 11 990 Kč a máme jasno! https://t.co/3u5de7AM612 hodinami dozadu
Cestování do Portugalska: od 1. 12. bude ke vstupu i tranzitu nutný negativní test https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus2 hodinami dozadu
Vzhůru na Floridu! Miami v hlavní sezóně za 11 290 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo22 hodinami dozadu
Austrálie odkládá otevření turistům kvůli nové mutaci koronaviru https://t.co/BvD9bzuyni #koronavirus22 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Cancún s hotelem na pláži od 41 154 Kč https://t.co/ERQS4iPmaP23 hodinami dozadu
Spojené arabské emiráty jsou nejbezpečnější zemí na světě. Očkováno je 100 % obyvatelstva https://t.co/qsGhhFIYNl #koronavirus1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru