Connect with us
Letadlo Lufthansa

Novinky

Lufthansa představuje nové letní menu 2021. Základem je stále udržitelnost a kvalita

Lufthansa představuje nové letní menu 2021. Základem je stále udržitelnost a kvalita

Po spuštění nového systému prodeje jídel a nápojů na palubě letadel Lufthansa v březnu, představují aerolinky nové menu na léto 2021. Partnerství s německou gastronomickou společností dean&david přinese zdravá a udržitelná jídla.

Reklama

Od března už aerolinky nenabízejí sendviče ani nápoje zdarma. Nové menu ale přináší i lepší kvalitu zdravých jídel v udržitelných baleních. Na léto Lufthansa představuje ještě o něco vylepšené menu s názvem Onboard Delights.

Lufthansa nové menu
Fotografie: Lufthansa

Menu je dostupné na všech letech, které trvají minimálně 60 minut. Zdarma už pasažéři dostanou pouze Lufthansa čokoládku a u letů delších než 60 minut i láhev vody. Nové letní menu nabídne dobroty jako lososově avokádovou misku, falafel tahini nebo křupavé kuře. V nabídce je také müsli miska.

Cena sendvičů začíná na 5,50 € (cca 140 Kč) a za 1,50 € (39 Kč) můžeš mít k menu i nealkoholický nápoj. V menu nabídce je také ovocný snack s banánem, zázvorovým shotem a organickou oříškovou tyčinkou za 6 € (cca 153 Kč). Kompletní jídlo s müsli, salátem s křupavým kuřetem a rajčatově-mozzarelovým sendvičem stojí 12 € (cca 305 Kč).

Na dobití energie jsou v nabídce například snacky s oříšky a kakaovým práškem, objevují se stále i klasiky jako Twix, chipsy a Haribo medvídci. Nealkoholické a alkoholické nápoje začínají cenově na 3 € (cca 77 Kč) až po 15 € (cca 382 Kč) za mini šumivé víno.

Lufthansa, nové menu
Fotografie: Lufthansa

Vše v menu je zabalené do materiálu PaperWise, který je vyroben z hospodářského odpadu s použitím cukrové třtiny, zrn a rýže. Láhve jsou zrecyklované plastové nebo skleněné. Udržitelnost platí i při výběru surovin.

Akční letenky společnosti Lufthansa

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru