Connect with us
Hora Kirkjuffel, Island

Letenky

Vyražte na úchvatný Island již od 2785 Kč

Island je dokonalé místo na únik z každodenní reality. Tento nádherný ostrov vás nenechá dlouho v očekávání a jen pár minut po tom co si nohama stoupnete na jeho zem na vás vybalí to nekrásnější co má. Gejzíry, sopky, ledovce, oheň a laguny. Tento ostrov je magické místo, který by měl v životě okusit každý a je jedno jestli máte duši dobrodruha, nebo ne. Zážitek je to nepopsatelný a neuvěříte pokud si to sami nezkusíte.

Reklama

Gejzír Stokkur, Island

Island z Katovic v období Velikonoc

Pojměte letos Velikonoce trochu netradičně! Vodou vás obleje maximálně gejzír, ale studená to rozhodně nebude! Letenky z Katowic do Reykjavíku jsou momentálně za neodolatelnou cenu od 2785 Kč. A stejně neodolatelné jsou i “katowicke rurki”, které musíte před odletem ochutnat!

 

Katovice – Reykjavik – Katovice ➡ letenky od 2 785 Kč

letenka obsahuje pouze malé přiruční zavazadlo.

 

Polární záře, Island

Island z Prahy na léto

Jaký je nejlepší způsob jak se schladit v horkém létě ve městě? Vyražte do přírody! A ne jen tak ledajaké – odleťte na jeden z nejkrásnějších ostrovů světa! Island z Prahy v období od června do října, za pár kaček se společností Wizz Air.

Praha – Reykjavik – Praha ➡ letenky od 4 778 Kč

letenka obsahuje pouze malé přiruční zavazadlo.

Ledovec při západu slunce Island

oblíbená Modrá laguna, Island

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru