Connect with us
Surfař na vlně, Havaj

Letenky

Havaj z Frakfurtu za neodolatelných 13 990 Kč.

POZOR!!! NEAKTUÁLNÍ

Havaj patří mezi perly Tichého oceánu. Pro spousty lidí je to jen nedosažitelný sen, hlavně kvůli poloze a cenám letenek. Jednou za čas se ale objeví nabídka, které se těžko odolává i u nás. Tak nyní zavřete oči a řekněte si: Co kdybych jel na Havaj. Stačí pro to málo, neotálet a kliknout prohlédnout si nabídku z Frakfurtu do Honolulu.

Reklama

Havaj totiž není jenom relax na pláži, ale i sopky, mnohé z nich jsou ještě aktivní a vytvářejí uchvatné lávové řeky. Milovníci potápění se mohou vydat, k vrakům lodí, korálovému útesu, a probádat trochu historie, nebo krásy podmořského života, hrajícího všemi barvami. Nebo nechoďte pod vodu a užíjte si trochu surfování na místních vlnách.

Lety jsou operovány leteckými společnostmi Lufthansa, United Airlines a Air Canada ( taktéž přestupy jsou v Kanadě a USA) o pohodlí budete mít během dlouhé cesty postaráno.

A platí to co vždy. Berte dokud je, protože za chvíli být nemusí 🙂

Havaj z Frankfurtu

Frakfurt – Honolulu – Frankfurt ➡ letenky za 13 990 Kč

Termíny: duben-květen, září – říjen

v letenkách máte jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo do 23 Kg

Vecerni výhled na Honolulu, Havaj

Zelva plavajici u koraloveho utesu

Pláž Makena, Havaj

sochy Pua v národním parku, Havaj

Večerní zábava, triky s ohněm, Havaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Nahoru