Connect with us
Katedrála v Havaně, Kuba

Letenky

Super letenky do Havany. Kuba již od 12 990 Kč

Co vám první příjde na mysl, když se se řekne doutník. Samozřejmě Kuba. Navštivte nyní Havanu, hlavní město největšího karibského ostrova, Kuby. Využijte jednu z nabídek a vyberte si, jestli poletíte z Berlína, Mnichova, Vídně, či Prahy s cenami od 12 990 Kč do 14 790 Kč.

Reklama

Na tomto ostrově čas jako by se zastavil. Díky tomu se vám naskýtá vidět Havanu a Kubu takovou, jakou ji viděli obyvatelé před desítkami, či stovkami let. Nadvláda Španělů nad ostrovem se podepsala na architektuře města, která se vyznačuje bohatě zdobenými stavbami, které působí vskutku monumentálně. Stejně tak můžete obdivovat staré katolické katedrály, jejichž historie sahá až do 17. století, do dob, kdy Španělé ostrov kolonizovali a domorodé obyvatele převraceli na křesťanskou víru.

Nasedněte do jednoho z amerických veteránu a vyjeďte vstříc městu, které je známe svými ručně balenými doutníky a kvalitním rumem. Havana je živoucí město, ať už za dne, tak během večera. Není nic snazšího, než vyrazit do víru velkoměsta a nasávat atmosféru noční Havany, která je po rozpáleném dni na pláži tím pravým osvěžením. A co jiného si v takové chvíli dopřát než známé Cuba Libre, zatím co se ulicemi rozléhá zvuk Salsy. Nikdo se nemůže divit, proč si zrovna tento ostrov tolik zamiloval Ernest Hemingway.

Havana ovšem není jen o obdivování památek a vychutnávání dobrého jídla nebo pití. Havana je také o sportu. A na jaký jiný sport se v Havaně zajít podívat, než na box, kterému tato země tolik vévodí. Box je Kubánským národním sportem a byla by věčná škoda jej nevidět. Pokud ovšem boxu příliš neholdujete, vezměte do ruky golfovou hůl a vyrazte pokořovat Havanské greeny.

 

Kuba s Turkish Airlines:

Let je operován leteckou společností Turkish Airlines. V ceně máte odbavené a příruční zavavadlo.

Berlín – Havana – Berlín ➡ letenky za 12 990 Kč

Mnichov – Havana – Mnichov ➡ letenky za 13 290 Kč

Vídeň – Havana -Vídeň ➡ letenky za 13 390 Kč

Praha – Havana -Praha ➡ letenky za 14 790 Kč

Umělecká zeď v Havaně, Kuba

V Havaně naleznete spousty pouličního umění.

Golfové hřiště Varadero, Kuba

Pokud máte rádi golf, Havana i Varadero má několik výjimečných golfových hřišť.

Veternán u pláže s kubánskou vlajkou, Kuba

Veteráni dodávají Kubě svoji osobnost. Nalezneme je skoro všude a je o ně pečováno s láskou.

Pláž Cazo Largo, Kuba

Na kubě najdeme i úžasné bílé čisté pláže.

Ulice hlavního města a jeho historická architektura, Kuba

Bohatá architektura města na vás dýchá na každém kroku.

Prohlédněte si celou nabídku letenek na Kubu s Turkish Airlines

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Nahoru