Connect with us
Řím

Evropa

Výprodej pro milovníky Itálie: rezervuj letenky od 207 Kč!

Výprodej pro milovníky Itálie: rezervuj letenky od 207 Kč!

Itálie už máš proježděnou křížem krážem, ale stejně se leckdy rád/a vrátíš nebo naopak, jsi italský nováček a rád/a by ses tam konečně podíval/a? Tento výprodej je pro všechny! Ceny zpátečních letenek začínají již na senzačních 207 Kč a výběr termínů je skutečně velký. Je ale třeba si pospíšit! Výprodej trvá jen chvíli a už nyní jsou u mnoha letenek volná jen poslední místa.

Reklama

I Itálii si můžeš užít svátky, Silvestra nebo citybreak v novém roce. Na nic nečekej a rezervuj letenky z Prahy, Vídně nebo polského Krakova.

Akční letenky do Itálie

Podmínky vstupu do Itálie

Itálie od cestujících vyžaduje splnění 2 podmínek. Jednou z nich je vyplnění PLF formuláře a druhou předložení EU certifikátu (v digitální či papírové podobě), který potvrzuje ukončení očkování proti COVID-19 (ukončené min. před 14 dny), negativní PCR (ne starší 72 hodin) či antigenní test (ne starší 48 hodin) nebo překonání koronaviru v posledních 6 měsících.

Pravidla návratu ze zahraničí zpět do ČR stanovuje cestovatelský semafor. V případě návratu domů je tak nutné se řídit podmínkami, které odpovídají destinaci, v níž jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru