Connect with us
Vueling

Novinky

Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam

Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam

Španělský nízkonákladový dopravce Vueling si pro všechny milovníky Nizozemska připravil příjemné překvapení. Již začátkem prosince začne provozovat nové přímé lety mezi Prahou a Amsterdamem.

Reklama

První let se podle rezervačního systému aerolinek uskuteční v pátek 3. prosince 2021. Celkově bude linka dostupná 4 dny v týdnu – vždy v úterý, pátek, sobotu a neděli.

Amsterdam, Nizozemsko

Podle portálu honzovyletenky.cz se aktuální letenky pohybují kolem 1 650 Kč, nicméně předpoklad je takový, že by se cena mohla ještě snížit.

Let z Prahy do Amsterdamu se připojí k již existujícím přímým spojením. Z pražské základy se dá s aerolinkami Vueling v současnosti letět rovněž do Barcelony, Paříže a Florencie.

Akční letenky Vueling

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru