Vídeňské letiště Schwechat začne od dnešního dne (pondělí 4. dubna) nabízet pasažérům testování na nový koronavirus přímo na letišti. Navrátilci se tak můžou vyhnout tomu, že půjdou do 14-denní karantény a zároveň si test můžou nechat udělat i cestující do zahraniční a prokázat se jím v cílové destinaci.
Cena testu na letišti je 190 € a výsledek je znám za 2 – 3 hodiny.
Letiště Vídeň aktuálně provozuje pravidelné lety do Dohy (Qatar Airways), Dortmundu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Lisabonu, Minsku a Sofie, a také některé charterové lety.
Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů