Connect with us
Sčítání cestovatelů

Koronavirus

UŽ JEN DNES! Velké sčítání cestovatelů: jak vidíš dovolenou v roce 2021? Klikni a vyplň krátký dotazník

UŽ JEN DNES! Velké sčítání cestovatelů: jak vidíš dovolenou v roce 2021? Klikni a vyplň krátký dotazník

Milý dobrodruhu, od minulého roku se toho v cestování změnilo hodně, ale důležité je, že chuť poznávat svět jsme neztratili. Vždyť cestovat se dá i během pandemie a bezpečně Pelikán k tomu od začátku vyzýval. Letos to konečně vypadá, že nad koronavirem začneme vyhrávat a již brzy budeme moci roztáhnout křídla a letět do nejrůznějších destinací, jako kdysi. Kam povedou tvé první kroky, když toto všechno skončí? Dej nám vědět!

Reklama

Proč se ptáme?

My v Pelikánovi děláme vše pro to, abychom vám již od května vrátili to, co všichni milujeme – cestování. Loni jste snili o letecké dovolené v Chorvatsku, tak jsme začali létat z Bratislavy do Splitu. Kam to bude tento rok?

Vyplň, prosím, tento 5minutový dotazník a pojďme to spolu rozjet i letos:

http://bit.ly/scitani-cestovatelu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru