Connect with us
Londýn

Novinky

Velká Británie zakáže vstup občanům EU, kteří byli odsouzeni k více než ročnímu trestu vězení

Velká Británie zakáže vstup občanům EU, kteří byli odsouzeni k více než ročnímu trestu vězení

Británie chce zakázat vstup na své území všem občanům EU odsouzeným na více než ročnímu trestu vězení. Podle britských médií by po konci brexitového přechodného období platily pro občany Unie stejně přísná pravidla jako pro zbytek světa.

Reklama

Přestože uběhly 4 roky od momentu, kdy Velká Británie hlasovala pro odchod z Evropské unie, ještě nejsou jasné všechny detaily. Aktuálně vydala britská vláda přesnější pokyny týkající se cestování a změn, které by měly občané od ledna 2021 očekávat.

Dostupé akční letenky do Velké Británie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru