Connect with us
SAS

Amerika

Leť do New Yorku prémiově! Premium economy z Prahy s aerolinkami SAS za 18 590 Kč

Leť do New Yorku prémiově! Premium economy z Prahy s aerolinkami SAS za 18 590 Kč

Výborné jídlo, mega pohodlná a prostorná sedadla a velká zavazadla do podpalubí! Létání v prémiové ekonomické třídě skandinávské letecké společnosti SAS je super zážitek. My ti jej nyní navíc nabízíme za akční cenu. Z Prahy do New Yorku letíš v třídě SAS PLUS už za 18 590 Kč.

Reklama

Z Prahy do Amerika tě čeká jeden přestup v Kodani v obou směrech, a to se společností SAS (Scandinavian Airlines). První, kratší let, absolvuješ v ekonomické třídě a druhý, delší let, v premium economy.

Proč je SAS Plus super nabídka?

Díky prémiové třídě SAS PLUS máš velkou šanci, že do USA přiletíš odpočatý, plný sil a nějaký ten jet-lag ti rovněž nebude dělat starosti. Mohou za to zejména chytře navržené polohovatelné a sklopné sedačky. Prohlédni si více ve videu:

Prémiové jídlo a pití v SAS Plus

Gastronomický zážitek začíná drinky a snacky. Pokračuje předkrmem, hlavním jídlem, u něhož si můžeš vybrat ze dvou alternativ, a nakonec dostaneš i dezert s kávou nebo čajem. Mezi jednotlivými jídly si můžeš kdykoli objednat nápoje nebo další snacky.

SAS
Zdroj fotografie: sasgroup.net

Sezení v SAS Plus: více prostoru a komfortu

Jaký je rozdíl mezi klasickou ekonomickou třídou a třídou SAS Plus? U skandinávských aerolinek velký. V SAS Plus nabízí sedadla mnohem více prostoru a komfortu. A to i díky rozdělení sedadel v poměru 2-3-2. Samozřejmostí je také nabíječka pro tvé mobilní zařízení. Pokud si chceš pospat, jednoduše tomu přizpůsobíš sedadlo – vrchní část lze překlopit směrem dozadu a prostor pro nohy zase dopředu, což jsou určitě fajn podmínky pro spánek v letadle.

SAS
Zdroj fotografie: sasgroup.net

SAS

SAS

SAS

Zábava na palubě a Wi-Fi na většině letů

Na delších letech, jako jsou lety do USA, oceníš i širokou nabídku multimediální zábavy. Množství nejnovějších filmů, hudby, audioknih či pestrá paleta světových časopisů určitě vyplní čas, kdy zrovna nebudeš chtít spát.

Novinkou je rovněž možnost připojit se k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Dostupné na většině letů.

SAS

SAS
Zdroj fotografie: sasgroup.net

Nakupuj v letadle jako Švédové

Miluješ Skandinávii? Potom budeš milovat i možnost zakoupit si parfémy, bižuterii, oblečení, hračky či poslední technologické výdobytky, které mají k dispozici pouze obyvatelé Švédska – vše pěkně ve skandinávském designu a kvalitě.

23kg zavazadlo je součástí letenky

Třída SAS Plus má již v ceně letenky jedno 23kg zavazadlo do podpalubí. Zároveň s sebou můžeš vzít dvě příruční zavazadla (společně až 10 kg). Pokud si tedy náhodou v Americe nakoupíš více oblečení, než máš v plánu, v SAS Plus nebudeš muset doplácet za další zavazadla!

SAS
Zdroj fotografie: sasgroup.net

Třída premium economy SAS Plus je samozřejmě o něco dražší než ekonomická třída. Povyšuje ovšem létání na skutečný zážitek a přináší něco, co v ekonomické třídě nezažiješ. Komfort a možnost přiletět do tvé vysněné destinace odpočatý.

Leť do New Yorku v premium economy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru