Connect with us
New York

Dovolené

POBYT DNE: Zimní New York s letenkou z Prahy a hotelem v Brooklynu od 19 705 Kč

POBYT DNE: Zimní New York s letenkou z Prahy a hotelem v Brooklynu od 19 705 Kč

New York je město, které milujeme v každém ročním období. Konkrétně zima mu dodává nezaměnitelné kouzlo. Jen si to představ… Zasněžený Central Park, kde můžeš využít místní kluziště, nebo posezení u horké čokolády – ideálně na místě, odkud budeš mít výhled na město. Kdy jindy je také čas na návštěvu slavných muzeí či neplánované procházky ulicemi, při nichž budeš jen nasávat tuto pulzující a neopakovatelnou atmosféru? Jestli tě zimní New York láká, vydej se ho zažít díky našemu skvělému pobytovému balíčku. Nemusíš se tak starat o nákup letenek a dokonce ani o rezervaci ubytování.

Reklama

Bydlet budeš přímo v Brooklynu. Díky této strategické poloze to tak budeš mít jen asi 600 metrů na zastávku metra Jay Street – MetroTech, odkud se cca za 20 minut dostaneš do srdce Manhattanu. Slavný Brooklynský most leží od hotelu jen zhruba 1,2 kilometru a Brooklynské muzeum 3,6 kilometrů.

 • KAM? Hampton Inn Brooklyn Downtown***, New York, USA
 • KDY? Leden 2024
 • ODKUD? Letecky z Prahy (pouze jeden přestup v Curychu)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do New Yorku s aerolinkami SWISS a 2 příručními zavazadly (8kg a 2kg), 6 nocí v ověřeném hotelu v Brooklynu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

pobyt v New Yorku

Hampton Inn Brooklyn Downtown

Hampton Inn Brooklyn Downtown
Hampton Inn Brooklyn Downtown

Hampton Inn Brooklyn Downtown

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru