Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 3* ubytování v Amsterdamu se snídaní a odletem z Prahy od 6 590 Kč

POBYT DNE: 3* ubytování v Amsterdamu se snídaní a odletem z Prahy od 6 590 Kč

Romantické vodní kanály protínající město, pitoreskní domky podél břehů, tulipánové aleje vytvářející kulisy světoznámým muzeím a také coffeshopy s intenzivní marihuanovou vůní. Pokud se ti právě vybavilo hlavní město Nizozemska, hádáš správně. Amsterdam upoutá díky své jedinečnosti téměř každého. Je místem pro zamilované, i městem pro milovníky nespoutaných akcí. Nejlépe ho projedeš na kole, protože cyklisté zde mají naprostou převahu. Půjčovny jsou na každém rohu a o bezpečnost se bát nemusíš. Téměř všude vede souběžně se silnicí i jízdní pruh pro kola, který je mnohdy od silnice zcela oddělený. Vydat se můžeš až za hranice města. Určitě neváhej a zamiř do skanzenu Zaanse Schans, který je plný větrných mlýnů nebo k pobřeží Severního moře.

Reklama

Ubytování pro tebe máme v moderním a pohodlném hotelu nedaleko centra města. Všechny pokoje hotelu mají postele s pružinovými matracemi, LCD TV, koupelnu s otevřeným sprchovým koutem a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Každé ráno se můžeš těšit na snídaně formou bufetu.

 • KAM? Holiday Inn Express Sloterdijk***, Amsterdam, Nizozemsko
 • KDY? Srpen – prosinec 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 3* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,9 z 10 (booking)
Amsterdam Holiday Inn Express Sloterdijk pokoj

Amsterdam Holiday Inn Express Sloterdijk snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru