Connect with us

Letenky

Hurá s Turkem! Akční letenky s Turkish Airlines od 3 490 Kč

O tom, že Turkish Airlines patří mezi to nejlepší, co může svět letecké dopravy nabídnout, snad ani nemůže být řeč. Vždy, když s nimi letíš, máš jistotu, že za cenu letenky dostaneš špičkový servis a to nejen při dlouhých letech. Turkish Airlines navíc ze všech aerolinek létají do nejvíce destinací na světě. Díky tomu se pohodlně dostaneš prakticky kamkoliv na světě. Pojďme ale na to hlavní, protože letenky jsou to, oč tu běží!

Reklama

35 letenek v akčních cenách

Turkish Airlines spustili další vlnu levných letenek se zajímavými cenami do rozmanitých koutů naší planety. Od orientálního Istanbulu, přes moderní Dubaj, rušný Bangkok, dobrodružnou Srí Lanku a fascinující Vietnam až po jihoamerické destinace a novinku v podobě Cancúnu nebo Mexico City.

Ceny začínají už na 3 490 Kč, odlety jsou z Prahy ale i Vídně, v ceně je vždy pořádný kus odbaveného zavazadla (30 kg) a termíny jsou i na hlavní sezónu. Při některých akčních kalendářích už ale zbývají jen poslední místa, takže čím dřív se rozhodneš rezervovat, tím větší jistotu máš, že letenky koupíš.

Ekonomickou třídu Turkish Airlines jsme sami otestovali a to jak krátký, tak dlouhý let – kompletní článek ZDE.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru