Connect with us

Letenky

Hurá s Turkem! Akční letenky s Turkish Airlines od 3 490 Kč

O tom, že Turkish Airlines patří mezi to nejlepší, co může svět letecké dopravy nabídnout, snad ani nemůže být řeč. Vždy, když s nimi letíš, máš jistotu, že za cenu letenky dostaneš špičkový servis a to nejen při dlouhých letech. Turkish Airlines navíc ze všech aerolinek létají do nejvíce destinací na světě. Díky tomu se pohodlně dostaneš prakticky kamkoliv na světě. Pojďme ale na to hlavní, protože letenky jsou to, oč tu běží!

Reklama

35 letenek v akčních cenách

Turkish Airlines spustili další vlnu levných letenek se zajímavými cenami do rozmanitých koutů naší planety. Od orientálního Istanbulu, přes moderní Dubaj, rušný Bangkok, dobrodružnou Srí Lanku a fascinující Vietnam až po jihoamerické destinace a novinku v podobě Cancúnu nebo Mexico City.

Ceny začínají už na 3 490 Kč, odlety jsou z Prahy ale i Vídně, v ceně je vždy pořádný kus odbaveného zavazadla (30 kg) a termíny jsou i na hlavní sezónu. Při některých akčních kalendářích už ale zbývají jen poslední místa, takže čím dřív se rozhodneš rezervovat, tím větší jistotu máš, že letenky koupíš.

Ekonomickou třídu Turkish Airlines jsme sami otestovali a to jak krátký, tak dlouhý let – kompletní článek ZDE.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru