Connect with us

Letenky

Svatý Martin s týdenní zastávkou v New Yorku za 15 990 Kč!

Chcete na dovolenou do Karibiku, ale válet se dva týdny u moře vás nebaví? Tak proč nezkombinovat dovolenou na tropickém ostrově týdenní zastávkou v New Yorku? Vydejte se na ostrov Svatý Martin a po cestě tam se zastavte v New Yorku a objevujte jeho hlavní lákadla i místní speciality street foodové kuchyně. Za 15 990 Kč tak koupíte jednou letenkou dvě destinace! Na nic nečekejte a rezervujte, protože tyhle letenky, se tu dlouho rozhodně neohřejí.

Reklama

 

Let operuje letecká společnost Delta Air Lines:

Praha – New York – Svatý Martin – Praha

➡ za 15 990 Kč ⬅

Informace o zavazadle: Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Termíny: listopad 2017 až únor 2018

Doplňující informace: ve francouzské části ostrova se je oficiální měnou EURO, v nizozemské části ostrova je oficiální měnou dolar. Euro je však běžně přijímáno i v nizozemské části ostrova

Nízké přístání na ostrově svatý Martin

Koupat se na jižním konci pláže Maho je nezapomenutelný zážitek. Právě na tomto konci se totiž rozprostírá ranvej frekventovaného letiště Princess Juliana International Airport (SXM). Protože je délka dráhy pouhých 2 180 metrů, letadla ke dráze přilétají extrémně nízko. Moc času na této pláží popravdě, ale nestrávíte. Hluk vám to nedovolí.

Pozorování letadel tu nabylo takové obliby, že v každé místní kavárně naleznete rozpis příletů a odletů letadel.

Ostrov o rozloze 88 kilometrů čtverečních se dělí na dvě části – francouzskou a nizozemskou. Autem ho objedete celý přibližně za pět hodin.

Čluny na pláži Palma na pobřeží Výhled na ostrově Svatý Martin

Protestantský kostel na ostrově Svatý Martin

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru