Connect with us
Azorské ostrovy jsou úžasnou možností, kam na dovolenou

Evropa

SLEVA 50%: Azory a Madeira v super luxusní business třídě na léto za 10 590 Kč

SLEVA 50%: Azory a Madeira v super luxusní business třídě na léto za 10 590 Kč

Lákají tě krásná, ale netradiční místa, kde se vyhneš houfům turistů? Toužíš zažít bezpečnou evropskou exotiku? Máme skvělý tip – vydej se na portugalské ostrovy v Atlantském oceánu. Madeira a Azory působí jako zelené oázy po celý rok a my jsme vypelikánovali super letenky v luxusní business třídě.

Reklama

Letí se z Vídně i Prahy a cena zpáteční letenky? Od perfektních 10 590 eur (místo původních 20 990 Kč)! Některé lety jsou navíc operovány super moderními letadly Airbus A320 NEO. Upozorňujeme, že jde o limitovanou akci a proto doporučujeme v případě zájmu objednat co nejdříve.

TAP Portugal

Rozdíl mezi ekonomickou a business třídou je skutečně výrazný a platí to i v případě aerolinií TAP Air Portugal. Týká se nabízeného palubího servisu, multimediální zábavy, sedadel a komfortní „předodletové“ lounge zóny.

S kým a kdy poletím?

 • Cílová destinace: Azory (Ponta Delgada) nebo Madeira (Funchal) s přestupem v Lisabonu
 • Termíny: červen – září 2021
 • Letecká společnost: TAP Air Portugal
 • Běžná cena takové letenky je 20 990 Kč
 • Aktuální cena letenky přes Pelikán: 10 590 Kč (doporučujeme objednat čím dříve, platí do vyprodání volných kapacit a naposledy se nabídka vyprodala již za pár dní)
Cestující TAP

Itinerář cesty

 1. Vídeň – Lisabon v luxusní BUSINESS třídě s TAP Air Portugal
 2. Komfortní a delší přestup v Lisabonu (máš chuť vyrazit do města? Máme reportáž)
 3. Lisabon – Ponta Delgada / Funchal s TAP Air Portugal v luxusní BUSINESS TŘÍDĚ
 4. Libovolný počet dní na Azorech nebo Madeiře
 5. Ponta Delgada / Funchal – Lisabon s TAP Air Portugal v luxusní BUSINESS TŘÍDĚ
 6. Lisabon – Vídeň v luxusní BUSINESS třídě s TAP Air Portugal
Lisabon Portugalsko

Co všechno dostanu za 10 590 Kč?

 • zpáteční letenku v business třídě TAP Air Portugal
 • vstup do exkluzivních salónků na všech letištích v rámci letenky
 • až 32kg podpalubní zavazadla (standardně je 23kg v economy)
 • přednostní nástup do letadla přes speciální vchod
 • autentická jídla od vybraných šéfkuchařů
 • alko a nealko drinky + snacky během letu
 • multimediální zábavní systém s velkým LCD displejem

Proč je business třída TAP Air Portugal super

Jakmile přijdeš na své místo, zjistíš, že tě čeká velkolepý zážitek a že do cíle přicestuješ odpočatý a výborně naladěn.

TAP sedadlo

Komfortní sedadla Recaro můžeš kdykoliv proměnit na plnohodnotnou postel a samozřejmostí jsou i antialergenní polštáře. Jistě si všimneš i milých detailů jako například příjemného osvětlení, které podle jeho tvůrců působí relaxačně a šetří tvé oči nebo opěrky hlavy, která díky novému designu nabízí ještě větší pohodlí.

TAP palubní servis

Pokud miluješ středomořskou kuchyni, v TAP Air Portugal si přijdeš na své. Kromě famózního jídla si pochutnáš i na kvalitním víně a nechybí tradiční portugalské výrobky a dezerty. Vše servírované na keramice a s klasickým příborem, žádné plasty.

TAP servis
TAP servis

Každý cestující v business třídě si kromě snacků v podobě sezónního ovoce a sýrových talířů pochutná na tříchodové menu (v případě dlouhých letů dostaneš menu dvakrát, večeři i snídani, případně oběd a večeři). Konečně, menu si můžeš upravovat již před cestou a můžeš tak učinit klidně od 7 dní před odletem až do 24 hodin od data odletu.

TAP víno

Na palubě letadel A330 nabízí TAP Air Portugal v business třídě širokou škálu multimediální zábavy. Na kvalitním displeji před sebou najdeš více než 100 filmů, více než 50 hodin seriálů a dokumentárních filmů a denní zpravodajství v portugalštině, angličtině a francouzštině. Můžeš si dokonce se spolusedícím zahrát některou ze 150 her. Samozřejmostí je také množství hudebních alb a 12 radiostanic.

Během letu můžeš využít své elektronické zařízení na práci nebo mu dopřeješ odpočinek a vhodně doplníš elektrickou energii pomocí klasické elektrické zásuvky. Potěší tě i velmi příjemné světlo na čtení či sluchátka, která kompletně izolují okolní zvuk. Oblíbené je také sledování vzletu a přistání, které je cestujícím umožněno díky vnějším kamerám na letadlech TAP Air Portugal.

Luxusní business salónek v ceně

V případě business letenek s TAP Air Portugal máš k dispozici vstup do komfortních letištních salonků v Lisabonu a v podstatě i dalších odletových letištích. Každý cestující má v business salonku k dispozici neomezené množství nápojů, jídla, chillout zónu s Wi-Fi připojením (v Lisabonu jsou k dispozici také počítače a tiskárny v případě, že si budeš potřebovat vytisknout jakékoliv potvrzení či letenku) a také privátní sprchy a koupelny.

V business třídě do evropské exotiky za super ceny:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.3/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru