Connect with us
Seychely

Asie

PECKA DNE: Na Seychely od 12 890 Kč, letenky z Vídně i Prahy

PECKA DNE: Na Seychely od 12 890 Kč, letenky z Vídně i Prahy

Seychely budou již brzy dalším otevřeným exotickým rájem, kde si všichni budeme chtít užívat nerušené chvíle dovolené. Konkrétně se tomu tak stane v polovině března. A s tím přichází celá plejáda letenek.

Reklama

Nejlevněji se do tropického ráje přepravíš s Etihad Airlines z Vídně za 12 890 Kč, v ceně máš i 23kg odbavené zavazadlo a čeká tě jeden přestup v Abu Dhabi. Termínů je ovšem poměrně málo od října do prosince 2021.

S dalšími letenkami už přichází lepší poměr termínů a ceny. S Turkish Airlines letíš z Prahy s 23kg odbaveným zavazadlem, s přestupem v Istanbulu. Již za 16 590 Kč, ale zato si můžeš vybrat z termínů od února do června 2021. Od března do června si zase vybereš u letenky Emirates z Vídně za 16 990 Kč, s přestupem v Dubaji a 20kg odbaveným zavazadlem.

Co do počtu termínů vedou 5* aerolinie Qatar Airways, které nabízí termíny od března do listopadu 2021, a v ceně je zahrnuto i 25kg velké zavazadlo. Čeká tě přestup v Dauhá.

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Emirates
 • Kdy? Únor – červen 2021
 • Termín? Příklad 18 října – 31. listopadu 2020 (podívej se na kalendář)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo

Akční letenky na Seychely

Akční termín letenky na Seychely

Seychely a podmínky vstupu

Seychely se v lednu plně otevřou turistům, kteří se již nechali očkovat proti covidu-19. Na exotické souostroví se tak bez problémů dostanou rekreanti, kteří absolvovali obě dávky očkování na koronavirus, ke vstupu jim postačí negativní PCR test a důkaz o očkování.

Ostatním (neočkovaným) turistům se Seychely otevřou 15. března, kdy ke vstupu postačí už jen negativní PCR test, ne starší než 72 hodin.

Seychely – cestovní doklady

Ke vstupu potřebuješ cestovní pas, zpáteční letenku, doklad o ubytování a dostatek hotovosti (min. 150$ na osobu). Pokud tvůj pobyt nepřesáhne dobu 90 dnů, nemusíš vyřizovat ani víza.

Seychely a očkování

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus). Dobré také je mít při sobě kvalitní repelent.

Seychely, moře

Seychely a doslova pár tipů na zábavu

 • Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Žulové skály, kriticky ohrožené „medúzové stromy“, masožravé láčkovky. Také je domovem stromů bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
 • A pokud miluješ potápění, Seychely pro tebe budou rájem. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.

Seychely a levné ubytování

Nezapomeň se podívat na naši nabídku seychelských pobytů. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Seychely, moře

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru