Connect with us
Seychely

Asie

PECKA DNE: Na Seychely od 12 890 Kč, letenky z Vídně i Prahy

PECKA DNE: Na Seychely od 12 890 Kč, letenky z Vídně i Prahy

Seychely budou již brzy dalším otevřeným exotickým rájem, kde si všichni budeme chtít užívat nerušené chvíle dovolené. Konkrétně se tomu tak stane v polovině března. A s tím přichází celá plejáda letenek.

Reklama

Nejlevněji se do tropického ráje přepravíš s Etihad Airlines z Vídně za 12 890 Kč, v ceně máš i 23kg odbavené zavazadlo a čeká tě jeden přestup v Abu Dhabi. Termínů je ovšem poměrně málo od října do prosince 2021.

S dalšími letenkami už přichází lepší poměr termínů a ceny. S Turkish Airlines letíš z Prahy s 23kg odbaveným zavazadlem, s přestupem v Istanbulu. Již za 16 590 Kč, ale zato si můžeš vybrat z termínů od února do června 2021. Od března do června si zase vybereš u letenky Emirates z Vídně za 16 990 Kč, s přestupem v Dubaji a 20kg odbaveným zavazadlem.

Co do počtu termínů vedou 5* aerolinie Qatar Airways, které nabízí termíny od března do listopadu 2021, a v ceně je zahrnuto i 25kg velké zavazadlo. Čeká tě přestup v Dauhá.

  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Emirates
  • Kdy? Únor – červen 2021
  • Termín? Příklad 18 října – 31. listopadu 2020 (podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo
Akční termín letenky na Seychely

Seychely a podmínky vstupu

Seychely se v lednu plně otevřou turistům, kteří se již nechali očkovat proti covidu-19. Na exotické souostroví se tak bez problémů dostanou rekreanti, kteří absolvovali obě dávky očkování na koronavirus, ke vstupu jim postačí negativní PCR test a důkaz o očkování.

Ostatním (neočkovaným) turistům se Seychely otevřou 15. března, kdy ke vstupu postačí už jen negativní PCR test, ne starší než 72 hodin.

Seychely – cestovní doklady

Ke vstupu potřebuješ cestovní pas, zpáteční letenku, doklad o ubytování a dostatek hotovosti (min. 150$ na osobu). Pokud tvůj pobyt nepřesáhne dobu 90 dnů, nemusíš vyřizovat ani víza.

Seychely a očkování

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus). Dobré také je mít při sobě kvalitní repelent.

Seychely, moře

Seychely a doslova pár tipů na zábavu

  • Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Žulové skály, kriticky ohrožené „medúzové stromy“, masožravé láčkovky. Také je domovem stromů bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
  • A pokud miluješ potápění, Seychely pro tebe budou rájem. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.

Seychely a levné ubytování

Nezapomeň se podívat na naši nabídku seychelských pobytů. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Seychely, moře

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Exkluzivní nabídka od Pelikána je zpět! Mauricius z Prahy za 11 990 Kč https://t.co/b6l5YAEk5k2 dny dozadu
Pelipeckovní roadtrip po USA: 2. díl – Nashville https://t.co/d8eN8NDcsN2 dny dozadu
La Gomera: Neobjevený kout Kanárských ostrovů s vlastním jazykem a deštným lesem https://t.co/frW10wshcd2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Guk37D #novinky2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Gu2rJ3 #novinky2 dny dozadu
Novoroční výprodej letenek již od 255 Kč pokračuje! https://t.co/SJPdknGR942 dny dozadu
EXPO 2020 Dubai: vše, co je třeba vědět, na jednom místě (průvodce, program, ceny) https://t.co/87immItGvq2 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovFYwO #novinky3 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovGwmm #novinky3 dny dozadu
Revolut: výběry z bankomatu ZDARMA, výhodné kurzy v zahraničí (recenze + vstupní BONUS od Pelikána) https://t.co/gSgNI2MeyN3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru