Connect with us
flydubai

Novinky

Ještě luxusnější než v Emirates?! Takto vypadá nová prémiová byznys třída od flydubai

Ještě luxusnější než v Emirates?! Takto vypadá nová prémiová byznys třída od flydubai

Dubajské aerolinky flydubai představily na veletrhu Arabian Travel Market novou, luxusnější a prémiovější byznys třídu a Pelikán byl u toho. Novinku plánuje dopravce zavést v posledním čtvrtletí 2023 a nasadí ji na vybrané lety. Nová byznys třída flydubai slibuje mnohem soukromější cestování a výjimečný zážitek i z pohledu zábavy či gastronomie. První letadlo s touto Business Suite se připojí k flotile flydubai již v listopadu. V prvním čtvrtletí 2024 nasadí dopravce novou byznysku do šesti letadel, později se přidají další.

Reklama

Nová byznys třída flydubai a její výhody

  • nové sezení nabídne stejný komfort pro všechny cestující byznys třídy a rovněž přímý přístup do uličky,
  • novinka se kvalitativně vyrovná byznys třídám konkurenčních společností, které létají s většími, resp. širokotrupými letadly,
  • nové sezení má na svědomí společnost Safran Seats, jeden z předních světových výrobců sedadel do letadel a také JPA Design, což je jedna z nejuznávanějších designérských firem v leteckém průmyslu.
flydubai

Ghaith Al Ghaith, výkonný ředitel společnosti flydubai, se vyjádřil k novému uvedení na trh: „Od zavedení naší první nabídky byznys třídy v roce 2013 jsme ušli dlouhou cestu, která se nám vyplácí. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme představit nový prémiový produkt, který konkuruje zážitkům v Business Class nabízeným mnoha leteckými společnostmi v širokotrupých letadlech. Do inovací budeme nadále investovat, abychom zlepšili zákaznický zážitek v celé naší rostoucí flotile.“

flydubai

Daniel Kerrison, viceprezident společnosti flydubai pro letové produkty, uvedl: „Zvýšená výška zadní části kabiny, posuvné dveře a přímý přístup do uličky pro každého cestujícího vytváří úroveň soukromí, jakou jsme v letadlech Boeing 737 ještě neměli.“

Soukromí a větší pohodlí je cítit už z fotek

Cestující byznys třídy flydubai si budou moci vybrat úroveň soukromí podle své nálady, od zcela uzavřeného apartmá až po tradičněji otevřené sedadlo pro větší sociální interakci. Nechybí rovněž diskrétní a promyšlená řešení odkládacích prostor.

flydubai

Osvětlení součástí sezení Business Suite flydubai

Ambientní osvětlení bylo zabudováno do takzvané skořepiny sedáku. Zakomponováno bylo také dovnitř osobních odkládacích prostor a celý tento luxusní apartmán tak působí velmi uvolněně a relaxačně.

flydubai

Zábava ve 4K rozlišení

Bluetooth umožňuje používání osobních sluchátek se zabudovanou 17palcovou dotykovou obrazovkou s rozlišením 4K. Ta poskytuje jedinečný zážitek ze sledování a nabízí hodiny filmových trháků a oblíbených televizních pořadů.

flydubai

Luxusní jídlo již na letech delších než 90 minut

Cestující v byznys třídě mají k dispozici výběr chutných jídel, občerstvení a bezplatných teplých a studených nápojů. Teplá jídla z mezinárodně inspirovaného menu jsou nabízena na letech delších než 90 minut, lehčí studená jídla pak na kratších letech.

flydubai

Akční letenky flydubai

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru