Connect with us
Denní panorama Šanghaje

Letenky

Šanghaj v business class za super cenu 28 990 Kč!

Šanghaj v business class za super cenu 28 990 Kč!

Dlouhý let do vzdálené destinace může být pěkná otrava. Málo místa na nohy a ještě méně soukromí jsou důvody, kvůli kterým taková cesta místo radosti z cestování přináší spíš zvýšenou hladinu adrenalinu a stresové situace. Pokud jste ale měli v plánu navštívit čínskou Šanghaj, máme pro vás dobrou zprávu. S akční cenou business letenky z Prahy se do této asijské metropole dostanete pohodlně a bez zbytečného stresu za super cenu 28 990 Kč! Stačí vybrat termín od října do prosince (návrat možný i v lednu) a vydat se na cestu.

Reklama

Noční panorama města Šanghaje

Hainan Airlines, kteří linku operují, připravili pro let letoun Airbus A330-300. Sedadla v business třídě jsou rozložena do formace 1-2-1, takže se vám nestane, že budete z obou stran obklopeni ostatními cestujícím nebo se budete mačkat jako sardinky ve slaném nálevu. Sedadla v této třídě se dají rozložit do vodorovné polohy, díky čemuž můžete let pohodlně prospat a vzbudit se až po několik hodinách letu. Neznamená to ale, že musíte let nutně prospat. Díky zábavnímu systému s 15,4 palcovým displejem, LED lampě na čtění nebo zásuvce, do který si můžete připojit mobilní telefon/tablet se nemusíte být, že budete znuděně koukat do stropu.

Samotný let je ale pouze jedna půlka dobrodružství. Do Šanghaje samozřejmě nepoletíte kvůli letu, ale kvůli destinaci. Šanghaj je jako město velice zajímavé z důvodu, že tu i přes jeho pompéznost naleznete zajímavé historické chrámy. Na své si tak přijdou milovníci mrakodrapů i duše tíhnoucí ke tradicím. To vše podtrhuje vynikající pouliční kuchyně. Stačí se podívat na následující fotky.

⬇⬇⬇

Denní panorama Šanghaje Interiér šanghajského chrámu Zlatavá ulička v Šanghaji Historická budova v zahradě

Business třídou do Šanghaje s Hainan Airlines:

???? Praha – Šanghaj – Praha ➡ 28 990 Kč ????

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru