Connect with us
Most Golden Gate

Letenky

San Francisco za 8 390 Kč? No nekupte to!

San Francisco bylo již od 60. let místem kulturních revolucí. Ať už se jednalo o začátky ve formě hippie komunity, která si toto město oblíbila nebo o boj za rovnoprávnost menšin s odlišnou sexuální orientací. Všichni ale dobře víme, že San Francisco je i neblaze známé svým ostrovním vězením Alcatrazem, ve kterém během jeho historie byli uvězněni ti největší kriminálníci americké historie, jako například samotný Al Capone, kterému vaz nakonec zlomilo jeho vlastní účetnictví.

Reklama

⬇⬇⬇

Světoznámé vězení Alcatraz

Most Golden Gate Domy postavené na přítkém svahu Lombart Street

Pryč ale od stinné stránky tohoto města. San Francisco je pulzujícím městem, které skvěle zapadá do charakteru západního pobřeží Spojených států. Pokrokové myšlenky a životní styl charakterizují toto pobřeží již desetiletí. Vy máte nyní skvělou příležitost toto město a jeho charisma pocítit na vlastní kůži. Díky skvělé ceně zpáteční letenky z Berlína, se na západní pobřeží Spojených států podíváte za velmi lákavou cenu 8 390 Kč! Tak na nic nečekejte a rezervujte letenky!

⬇⬇⬇

Tramvaje v San Franciscu Painted Ladies

Lety do USA operuje letecká společnost Finnair.

Lety z USA jsou operovány společností United Airlines.

Berlín – San Francisco – Berlín ➡ 8 390 Kč

Doplňující info: Cena letenky zahrnuje podpalubní zavazadlo do 23 kg

Termíny: září až říjen

Čekání na let si zkraťte poslechem této ikonické písně:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru