Connect with us

Evropa

Brno, Brno, do Berlína letů plno! Ryanair na jaře 2019 otevře novou linku

Brno, Brno, do Berlína letů plno! Ryanair na jaře 2019 otevře novou linku

Super zpráva nejen pro všechny Moraváky a Moravačky! Letecká společnost Ryanair otevře od jara 2019 novou linku z Brna do Berlína. Z letiště Tuřany na berlínský Schönefeld se tak pohodlně dostaneme hned dvakrát do týdne.

Reklama

Kdy se bude létat?

Zmiňované dva dny budou úterý a sobota. Při zpátečních letech do Berlína jsou odletové časy stanoveny na 12:55. S přímým letem se tak na místo dostaneme v 14:05.

Kdy můžu rezervovat letenky?

Do dubna 2019 je času sice ještě dost, letenky lze ale rezervovat už nyní. Aktuální ceny si můžete zkontrolovat v následujícím kalendáři. Protože se jedná o novou linku, dá se očekávat, že Ryanair nabídne i speciální zaváděcí ceny.

Ryanair expanduje v Česku

Jedná se o další z nových linek, které Ryanair představil. Před nedávnem letecká společnost oznámila hned několik nových linek z Letiště Václava Havla, jak je vidět, nezapomnělo se ale ani na Brno.

Letenky do Berlína

✈ odlet z Brna

???? termíny od dubna 2019

HNED LETÍM

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru