Connect with us
Benátky

Citybreaky

POBYT DNE: Romantické Benátky s 3* hotelem se snídaní a letenkami od 9 390 Kč

POBYT DNE: Romantické Benátky s 3* hotelem se snídaní a letenkami od 9 390 Kč

Málo měst na světě je známějších a ještě méně romantičtějších. Benátky jsou synonymem pro zamilované, věčné snílky i pohodáře. Město na severu Itálie patří bezesporu k největším evropským klenotům, který musí navštívit každý našený cestovatel a romantik. Je postaveno téměř výhradně na vodě a největším lákadlem jsou stovky vodních kanálů nahrazující běžné silnice. Atmosféru města dokreslují ikonické plovoucí gondoly, malebné mosty, monumentální kostely, paláce a stylové kavárničky.

Reklama

Tvé ubytování se nachází ve velmi dobré centrální poloze, asi 200 metrů od nádraží Mestre. Každé ráno máš v ceně pobytu i chutné snídaně, které budou skvělým začátkem dne.

  • KAM? Paris***, Benátky, Itálie
  • KDY? Duben až říjen 2024
  • ODKUD? Přímým letem z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Letenky z Prahy, příruční zavazadlo, ubytování v 3* hotelu, snídaně, všechny letištní a palivové poplatky

Hote.l Paris - pokoj

Hotel Paris - snídaně

Benátky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru