Connect with us
Benátky

Citybreaky

POBYT DNE: Romantické Benátky s hotelem se snídaní + letenky od 3 990 Kč

POBYT DNE: Romantické Benátky s hotelem se snídaní + letenky od 3 990 Kč

Málo měst na světě je známějších a ještě méně romantičtějších. Benátky jsou synonymem pro zamilované, věčné snílky i pohodáře. Město na severu Itálie, patří bezesporu k největším evropským klenotům, který musí navštívit každý našený cestovatel a romantik. Benátky jsou postavené téměř výhradně na vodě a největším lákadlem jsou stovky vodních kanálů, nahrazující běžné silnice. Atmosféru města dokreslují plovoucí a ikonické gondoly, malebné mosty, monumentální kostely, paláce a stylové kavárničky.

Reklama

Tvé ubytování se nachází ve velmi dobré centrální poloze v Mestre. Na vlakové nádraží to máš 200 metrů pěšky a v centru Benátek jsi vláčkem za 8 minut. Každé ráno máš v ceně pobytu i dobré snídaně, které jsou základem každého úspěšného dne.

  • KAM? Aaron***, Benátky, Itálie
  • KDY? Září 2023 – březen 2024
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8 z 10 (booking)

Hotel Aaron pokoj

Hotel Aaron snídaně

Benátky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru