Connect with us

Letenky

Paraguay z Prahy s Turkish Airlines za 15 890 Kč!

Paraguay z Prahy s Turkish Airlines za 15 890 Kč!

Málo navštěvovaná a tak trochu ve stínu svých větších sousedů Argentiny a Brazílie. I když v Paraguayi nenajdeš tropické pláže, jedná se o jedno z míst Jižní Ameriky, kde se dostanete do kontaktu s autentickým charakterem tohoto kontinentu. Paraguay nepatří mezi bohaté země, i tak tu ale najdeš moderní města, která kontrastují s jinak zemědělským venkovem. Díky tomu se dostaneš do těsného kontaktu s místními, kteří štědrostí nešetří.

Reklama

Paraguay je ale hlavně zemí, ve které poznáš, co znamená pravá jihoamerická příroda, kde tu a tam spatříš připomínky španělského koloniálního období. Zpáteční letenku do hlavního města Asuncion z Prahy nyní pořídíš za velmi lákavou cenu 15 890 Kč. Chyť příležitost za pačesy a vydejte se vstříc dobrodružství.

Akční letenky do Paraguaye

 • Odkud? Z Prahy s 2 přestupy (Madrid a Istanbul)
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Termíny na listopad a prosinec
 • Termín? Příklad 4. – 15. listopadu 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 46kg odbavené zavazadlo

Prezidentský palác v Paraguayi
Vodopády
Trosky koloniální španělské architektury

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru