Connect with us

Nezaradené

PECKA TÝDNE: Rio de Janeiro s letenkami a v 3* hotelu se snídaní od 28 490 Kč

PECKA TÝDNE: Rio de Janeiro s letenkami a v 3* hotelu se snídaní od 28 490 Kč

Toužíš po dobrodružství? Co takhle spatřit všechny krásy byválého hlavního města Brazíie, které se právem řadí k těm nejkrásnějším. Rio de Janeiro se rozprostírá mezi úchvatným zálivem s rozmanitými ostrovy a vysokým hřebenem, kde se horské masivy svažují do středu a kontrastují s úchvatnými plážemi. Zatančíš si sambu, ochutnáš špičkové rumy, nachytáš bronz na proslulé pláži Copacabana, ale můžeš vyzkoušet i další.

Reklama

Pobyt v hotelu Savoy Othon***

Hotel překvapí fantastickou polohou, nachází se totiž necelých 300 metrů od slavné pláži Copacabana. Hoteloví hosté mají k dispozici 24-hodinovou recepci, restauraci, fitness centrum, dále samozřejmě nechybí bar/lounge, společenská místnost a Wi-fi připojení.

 • KAM? Savoy Othon*** Rio de Janeiro, Brazílie
 • KDY? Prosinec 2024
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, příruční zavazadlo, ubytování v 3* hotelu, snídaně, všechny letištní a palivové poplatky

Pobyt v hotelu Nobile Hotel Copacabana Design ****

Elegantní čtyřhvězdičkový hotel se nachází v samotném srdci slavné čtvrti Copacabana, jen 350 metrů od oblíbené pláže Copacabana. Nabízí 24-hodinovou recepci, restauraci, fitness centrum, dále samozřejmě nechybí bar/lounge, byznys centrum a Wi-fi připojení.

 • KAM? Nobile Hotel Copacabana Design, Rio de Janeiro, Brazílie
 • KDY? Prosinec 2024
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, příruční zavazadlo, ubytování v 3* hotelu, snídaně, všechny letištní a palivové poplatky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru