Connect with us
Ras al Khaimah ve Spojených arabských emirátech

Koronavirus

Ras al Khaimah je prvním místem na světě, které nabízí testování pro turisty zdarma

Ras al Khaimah je prvním místem na světě, které nabízí testování pro turisty zdarma

Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech se stal prvním městem na světě, které návštěvníkům nabízí test na COVID-19 zdarma. Test poskytují v místní nemocnici nebo ve zdravotnickém centru v nákupním centru v městečku Al Hamra do 31. prosince 2020.

Reklama

Náklady na PCR testy pokrývá Úřad pro rozvoj cestovního ruchu. „S velkou radostí oznamujeme, že poskytujeme bezplatný test mezinárodnímu návštěvníkovi, jelikož zavádíme tuto možnost jako další prvek bezpečnosti – pro naše hosty i zaměstnance ve službách. Spolu s otvírajícími se cestovatelskými koridory budeme pokračovat v zavádění nejlepších postupů v rámci ochrany před šířením pandemie,“ řekl generální ředitel úřadu Raki Phillips.

Ras Al Khaimah, nejsevernější emirát, se stal prvním emirátem, který získal razítko World Travel and Tourism Council (WTTC).

Zdroj: hoteliermiddleeast.com
Zdroj úvodnej foto: Shutterstock/Kiev.Victor

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru