Connect with us
Resort Resort Anantara Veli Maldives na Maledivách

Cestopisy

Dočasný domov na Maledivách? Luxusní resort nabízí dlouhodobý pobyt

Dočasný domov na Maledivách? Luxusní resort nabízí dlouhodobý pobyt

Maledivy zvou cestovatele, aby si z jejich luxusních bungalovů na vodě udělali v roce 2021 dočasný domov.

Reklama

Resort Anantara Veli Maldives nazval nabídku Unlimited Stays in Paradise. Pobyt samozřejmě není zadarmo. Cena 30 000 $ se ale po rozložení dostane na 84 $ za noc při 60denním pobytu. Pobyt zahrnuje snídani každé ráno, letištní transfery rychločluny a 25% slevu na stravování a wellness. Pro hosty jsou také otevřené fitness centrum a bazén, zúčastnit se mohou i hodin jógy na molu, uvádí Lonely Planet.

Maledivy nabzejí dlouhodobý pobyt
Zdroj foto: Anantara Veli Maldives Resort

V resortu se nachází 67 bungalovů s prosklenými stěnami, velkými vanami a moly s posezením či soukromým infinity bazénem nebo přímým vstupem do laguny. Ve všech pokojích je vysokorychlostní iternetové připojení a resorty fungují pouze jako adult friendly.

Maledivy se turistům otevřely v červenci. Aktuálně nemusí jít do karantény, ale potřebují negativní PCR test. V září země spustila věrnostní program pro cestovatele, kteří se na Maledivy rádi vracejí. V prosinci začíná třístupňový program, jehož detaily ještě nejsou známy.

Akční letenky na Maledivy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru