Connect with us
Qantas

Koronavirus

Qantas organizuje jarní mystery lety. Indicie jsou slaná voda, dobré jídlo a příroda

Qantas organizuje jarní mystery lety. Indicie jsou slaná voda, dobré jídlo a příroda

V následujících měsících chystají aerolinky Qantas několik mystery letů. V Austrálii nejsou ničím novým, organizovali je i jiné letecké společnosti. Například Virgin Australia nabízely dokonce mystery víkend. Qantas se chystá nápad oprášit.

Reklama

Konkrétně půjde o tři lety na palubě Boeingu 737-800, přičemž se poletí ze tří míst. První let odstartuje z Brisbane 27. března, následně ze Sydney 18. dubna a z Melbourne 1. května. Letecká společnost nenaplánovala pouze lety, ale i celodenní program. Destinace samozřejmě prozrazena být nemůže, aerolinky ale dají účastníkům indicie, co si mají s sebou přinést.

Dalším tipem pro pasažéry je, že lety budou trvat asi dvě hodiny. Qantas má malé nápovědy pro jednotlivá odletová místa. Pasažéři vyrážející ze Sydney mohou očekávat tropické počasí, slanou vodu na pokožce a dlouhý oběd na pláži. Pasažéři odlétající z Brisbane mají připravit na pohostinnost, dobré jídlo, víno a krásnou přírodu. Zbývá už jen Melbourne, přičemž pasažérům odlétajícím z tohoto australského města naznačily, že rovněž zažijí krásnou přírodu s malou procházkou, výborným jídlem, vínem a regionální farmářské trhy.

„Zážitky na zemi mohou zahrnovat cokoliv od kurzu výroby vína… po gurmánský oběd s hudební zábavou na pobřeží australských tropických ostrovech,“ řekla letecká společnost Qantas.

Aerolinky zároveň slibují, že finální destinace neprozradí až do samého konce. Prodej letenek začíná 4. března, ceny začínají na 737 australských dolarech v ekonomické třídě a 1579 dolarech v business třídě. Cena zahrnuje vše v rámci dne, včetně jídla a nápojů. Podle Simple Flying bude na palubě maximálně 120 pasažérů.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Vzhůru na Floridu! Miami v hlavní sezóně už od 4 990 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo54 minutami dozadu
Rozlousknuto! Jak do Thajska během pandemie ve 4 krocích https://t.co/Ue49Oq5Yrk2 hodinami dozadu
PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč https://t.co/eRX7XWNrOd20 hodinami dozadu
10 nejkrásnějších tatranských túr s dětmi i bez nich https://t.co/XdHL19vUKX21 hodinami dozadu
Mauricius 1. října ruší karanténu pro očkované. Bude nutné pouze testování https://t.co/hSTauB25Z8 #novinky21 hodinami dozadu
Podzimní Mallorca? Leť z Vídně nebo Prahy už od 527 Kč https://t.co/DXYXHexFa81 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT7 #letenky1 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT71 dnem dozadu
TOP roadtripy po USA: Nejkrásnější cesty napříč Amerikou https://t.co/y3LEZTK4be2 dny dozadu
7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Letenky za 3 490 Kč https://t.co/ZOnN17bGpa2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru