Connect with us
Qantas

Koronavirus

Qantas organizuje jarní mystery lety. Indicie jsou slaná voda, dobré jídlo a příroda

Qantas organizuje jarní mystery lety. Indicie jsou slaná voda, dobré jídlo a příroda

V následujících měsících chystají aerolinky Qantas několik mystery letů. V Austrálii nejsou ničím novým, organizovali je i jiné letecké společnosti. Například Virgin Australia nabízely dokonce mystery víkend. Qantas se chystá nápad oprášit.

Reklama

Konkrétně půjde o tři lety na palubě Boeingu 737-800, přičemž se poletí ze tří míst. První let odstartuje z Brisbane 27. března, následně ze Sydney 18. dubna a z Melbourne 1. května. Letecká společnost nenaplánovala pouze lety, ale i celodenní program. Destinace samozřejmě prozrazena být nemůže, aerolinky ale dají účastníkům indicie, co si mají s sebou přinést.

Dalším tipem pro pasažéry je, že lety budou trvat asi dvě hodiny. Qantas má malé nápovědy pro jednotlivá odletová místa. Pasažéři vyrážející ze Sydney mohou očekávat tropické počasí, slanou vodu na pokožce a dlouhý oběd na pláži. Pasažéři odlétající z Brisbane mají připravit na pohostinnost, dobré jídlo, víno a krásnou přírodu. Zbývá už jen Melbourne, přičemž pasažérům odlétajícím z tohoto australského města naznačily, že rovněž zažijí krásnou přírodu s malou procházkou, výborným jídlem, vínem a regionální farmářské trhy.

„Zážitky na zemi mohou zahrnovat cokoliv od kurzu výroby vína… po gurmánský oběd s hudební zábavou na pobřeží australských tropických ostrovech,“ řekla letecká společnost Qantas.

Aerolinky zároveň slibují, že finální destinace neprozradí až do samého konce. Prodej letenek začíná 4. března, ceny začínají na 737 australských dolarech v ekonomické třídě a 1579 dolarech v business třídě. Cena zahrnuje vše v rámci dne, včetně jídla a nápojů. Podle Simple Flying bude na palubě maximálně 120 pasažérů.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji včetně snídaní od 8 290 Kč https://t.co/ShfZlSfxFJ13 hodinami dozadu
Bangkok s aerolinkami Saudia už od 6 590 Kč: hlavní sezóna a 23kg zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ15 hodinami dozadu
MEGA EXOTIKA: Leť s aerolinkami Saudia z Vídně s návratem do Mnichova už od 6 990 Kč https://t.co/qKFWCuAes416 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU17 hodinami dozadu
Pizza, pasta, cappuccino! Objev krásy severní Itálie https://t.co/m5SNG8aoaa17 hodinami dozadu
Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč https://t.co/exQVchXG2u17 hodinami dozadu
Bangkok, Phuket nebo Seychely z Milána s Turkish Airlines od 10 490 Kč https://t.co/exQVchXG2u #letenky17 hodinami dozadu
Benátky koncem léta. Rezervuj letenky z Vídně nebo Prahy od 962 Kč https://t.co/mHdhfwNJwj22 hodinami dozadu
PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 24 390 Kč! https://t.co/syDB0sPpx82 dny dozadu
PECKA DNE: To nejlepší z Jordánska s průvodcem a polopenzí od 24 390 Kč! https://t.co/syDB0sxOFA2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru