Connect with us
Letoun American Airlines

Cestopisy

Přímá linka z Prahy do Filadelfie už příští rok!

Dobré zprávy pro všechny milovníky cestování do USA přinesla letecká společnost American Airlines, která od května příštího roku zavede přímou linku z Prahy do Filadelfie. Cestující nejen z České republiky tak získají další pohodlné spojení za Atlantik. Lety společnosti American Airlines budou zajištěny letounem Boeing 767-300.

Reklama

Díky přímému spojení do Filadelfie se cestující díky jednomu přestupu dostanou i do ostatních oblíbených destinací USA jakými jsou například Los Angeles, San Francisco, Miami anebo Boston.

Co ve Filadelfii rozhodně nevynechat

Krom toho, že Filadelfie bude sloužit jako důležitý přestupní uzel, cestující si přijdou na své i přímo zde. Město má velký historický význam. Právě toho město bylo prvním hlavním městem Spojených států a právě zde byla 4 července 1776 podepsána Deklarace nezávislosti. Kromě Independence Hall, kde se tak stalo, mnoho návštěvníků vyhledává i velké schodiště u Filadelfského muzea umění, které si při natáčení filmu Rocky vyběhl Sylvester Stallone.

Independence Hall

Zdroj fotografie: trekandshoot | Dreamstime

Budovy muzem umění ve Filadelfii Historická ulička ve Filadelfii Radnice ve Filadelfii

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru